Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany rozkładu autobusów: Pasażerowie zawiedzeni

Utworzony przez mantra, 1 marca 2011 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Krzysztof Żuk napisał:
drodzy wyborcy, wiem, zlikwidowałem wiele kursów komunikacji miejskiej, ale zrozumcie-taka jest moja zyciowa misja - non stop muszę coś zlikwidować- zlikwidowałem cukrownię, zlikwidowałem część kursów, za rok zlikwiduje całą komunikację miejską w lublinie, A ZA 4 LATA ZLIKWIDUJE LUBLIN. Ale do tego czasu, chciałbym zaproponować zainteresowanym, że mogę ich POdwozić moim luksusowym mercedesem. W bagażniku spokojnie zmieszczą się 3 osoby .
Pierwszy, zajmuję dwa miejsca w bagażniku dla siebie i żony. Mówię wam, bagażnik jest zajebisty, można się położyć i pospać jeszcze w czasie podwózki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=WziYuE9Z-JA&feature=related Jak taki człowiek, może pełnic Urząd Prezydenta RP. On w ogóle wie co to jest NATO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wreszcie można pogonić w cholerę ten cały ZTM?A może ktoś jeszcze wyjaśni komu służy i co robi MKK-Miejska Korporacja Komunikacyjna?Jakoś do tej pory jest w miarę cicho o tym pasożycie w Lublinie.Może łaskawie nam panujący pan Żuk powie mieszkańcom co ma i co robi to MKK,oraz ile kasy kosztuje działalność tego biurokratycznego potworka?Życzę dobrego samopoczucia naszym zadufanym władzom.A tak na marginesie-czy Oni to wogóle czytają? Przecież i tak wiedzą najlepiej np.że mieszkańcy chcą podwyżki wody,kanalizacji itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Lublin ma być Europejską Stolicą Kultury?? joke ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, akurat w czasie gdy ceny paliw idą w górę i wiele osób przesiada się z własnych aut do komunikacji miejskiej. Pogratulować "słusznych" decyzji! BTW:jak pięknie politycy włazili nam w d*pę przed wyborami, co zostało z ich obietnic?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...