Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w komunikacji: Nocne do godz. 4:30, linia 7 na Sławin

Utworzony przez czytelnik, 26 września 2011 r. o 19:05 Powrót do artykułu
brak mi słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja poprosze o większe autobusy na linii 55 w godzinach porannego szczytu. już w tej chwili na przystanku na Bronowicach ciężko jest wsiąść a co dopiero będzie jak wrócą studenci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytałem dwa razy i oczom nie wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwono! Jeśli chcesz, żeby twoja prośba dotarła do tego, kto jest odpowiedzialny za kursowanie autobusów linii 55 - skieruj tę prośbę właśnie do niego, a nie w pustą przestrzeń komentarzy pod artykułem! Ten sam wysiłek, a być może uda się osiągnąć oczekiwany efekt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
a ja poprosze o większe autobusy na linii 55 w godzinach porannego szczytu. już w tej chwili na przystanku na Bronowicach ciężko jest wsiąść a co dopiero będzie jak wrócą studenci...
Zauważ, wcześniej z Bronowic na Al. Racławickie było 55 i 158, a teraz będzie można skorzystać jeszcze z "siódemki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tego samego zdania. poranne autobusty lini 55 pękają w szwach. to jakiś absurd!czasem nawet nie ma mowy o możliwości wejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...