Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Ogrodzie Saskim dopiero za kilka lat

Utworzony przez fish1, 11 lutego 2015 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Oczywiście wszelkiej maści sierściuchy też nie mają wstępu do parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrealizowano beznadziejny projekt rewitalizacji Saskiego Ogrodu, wydano ok 13 milionów i jest o wiele gorzej niż było. Muszla koncertowa też z małą widownią nie wiadmomo dla kogo. Dno i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tych czteronogów to dobrze bo nasi właściciele za nimi niesprzątaja a tam słuzb poadkowych niema a nasza kochana straż miejska to tylko na łatwizne idzie i mandaty kierowcom wlepia bo nic innego niepotrafi a co do placu abaw to żenada za takie pienioązki to to by i orlika zrobił ale jakis baranek wział ratusz,architekt ireszta chołoty woleli beznadziejny stadion zainwestować a teraz doniego dopłacać i wiele innych głupich pomysłów .No i dość ciekawie umowe podpisano tylko czmu dopiero teraz poinformowali o tym że do 2019r. niemozna nic z tym zrobić .Ktoś natym swą p[iekną łapke postawił .............niebende wymieniał kto sami wiemy ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej palace problemy miasta - malo hustawek i zwirek w saskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednio było tam wesoło bo było kolorowo.Dużo różnego rodzaju kwiatów.A teraz nie ma nic. Rosną jakieś smutne rośliny podobne do chwastów które na dodatek nigdy nie kwitną.Sprawiło to że zrobiło sie tam smutno i wcale mnie tam nie ciągnie.Nie ma tam bratków i różnego rodzaju tego typu kwiatów co były wcześniej.Tym co teraz opiekują się ogrodem nie chce im się pracować bo przy tym co jest nie trzeba w ogóle pielić jak przy kolorowych kwiatkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czemu niektórzy tak się czepili tego Saskiego.... dla mnie po remoncie wygląda super przede wszystkim o niebo lepiej niż przed remontem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam z synem, rzeczywiście jest mało, kiedyś było więcej, teraz ten park jest ładniejszy, ale ukierunkowany na starsze osoby, a nie na dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ławki podmienili z białych na ciemne. Już był o tym artykół na kurierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...