Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Radiu Lublin. Nowa ramówka, logo i nowe głosy od września

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 r. o 18:39 Powrót do artykułu
same pisiory zebada radio pojdzie na dno. szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kubek na zdjęciu wiele mówi. Prosi o litość..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna Radio Lublin to zakała eteru , co zmienili ??? Jak widać poziom będzie taki jak kubek i logo na redakcyjnym kubku , strata czasu . Stacje radiowe które nic nie prezentują powinny być zdejmowane z eteru , choćby takie jak radio Vox , Eska, Radio Lublin itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'które nic nie prezentują' to jakie są które prezentują ?? radyjko z Torunia prezentuje ?? czy narodowy program 1, 2, 3 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Deckert , czy Pana to ustawa o języku polskim z 1999 roku to nie obowiązuje przypadkiem ? wydaje mi się , że na pewno . proponuję zapoznanie się z jej treścią , a następnie , zgodnie z jej postanowieniami używać zgodnie z jej postanowieniami w poprawnej formie języka ojczystego , zamiast udawać dynamicznego i rzutkiego menażera używającego bełkotu językowego obcego pochodzenia typu " inserty " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADIO LUBLIN KOJARZY MI SIĘ Z NOCNIKIEM PRZEDSTAWIONYM NA ZDJĘCIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepsza audycja w radiu lublin będzie? mam na myśli barachołke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ma być łatwo i przyjemnie, te g...na pewno zostanie, szybciej rockowe audycje zdejmą bo za trudne w odbiorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a siwy rowerzysta dalej tam robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby zachowali kompatybilność wsteczną adresów URL, i rozważyli użycie adresów URI. /Koziołki Lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka tego radia to pani Lipiec z pretensjonalnym zachowaniem i nadużywaniem słowa "owego" i pani Krawiec, pewnej niedzieli głosząca, że John Lenon wykonuje piosenkę do filmu Król lew (i tak pozbawiona dystansu do siebie, że nawet nie przeprosiła za pomyłkę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Redaktor Ewa Dados? Gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg najnowszych wyników słuchalności na wirtualnemedia.pl Radia Lublin w regionie słucha "aż" 3,4%, czyli RL już osiągnęło dno a mimo to z przyniesionym w teczce prezesem chce kopać nadal. To, co słychać jest tak do cna PRETENSJONALNE, że aż wykręca kichy. Lepiej wyjść z psem na spacer, co polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki region tacy słuchacze jeżeli znikną moje ulubione audycje rockowe które chwaliłem w całej Polsce to rzeczywiście będzie dno. Był Pan Jerzy prowadzący genialne audycje i został kilka lat temu zdjęty teraz jest Pan Piotr równie fenomenalny i komu to przeszkadza czy radio Lublin ma być kolejnym klonem beznadziejnego RMF-u czy innej Z-ki pełnym bełkotu o niczym i muzyki niskich lotów z żenującą niską jakością dźwięku przesterowaniami i jak nędzne skompresowane MP-3. Brońmy tego radio bo jest całkiem dobre może poza wiadomościami przypominającymi apel szkolny albo ogłoszenia samorządowe czyli nijakimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwą muzykę w Radio Lublin prowadził Jerzy Janiszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Od dawna Radio Lublin to zakała eteru , co zmienili ??? Jak widać poziom będzie taki jak kubek i logo na redakcyjnym kubku , strata czasu . Stacje radiowe które nic nie prezentują powinny być zdejmowane z eteru , choćby takie jak radio Vox , Eska, Radio Lublin itp
Trzeba jednak dodać pytanie, a ile jest stacji które coś prezentują ??? 1, 2 ? bo 3 to już stanowczo za dużo :) Zarówno brak dobrych wiadomości jak i ciekawej muzyki i dość karmienia nas disco polową i popową niestrawną papką Radio Maryja już dawno powinna być pozbawiona koncesji jak i inne podobne wszelkiej maści :) Po co ten cały chłam w radiu ? podobnie z TV , to już lepiej 3 programy ale konkretne a nie całe to badziewie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekkie, latwe i przyjemne? Czy naprawdę potrzeba kolejnego klona badziewnych komercyjnych stacji? Czy rzeczywiście będzie miało przez to więcej słuchaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych dziennikarzy z Radia Lublin należy wysłać na emeryturę,bo nic nowego nie potrafią już słuchaczom przekazać.Sa też w zespole Radia dziennikarze,którzy są na drodze zostania świętymi,to też bardzo drażni słuchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
METAL HAMMER SHOW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie w polskich rozgłośniach jest za dużo gadania, wiadomości, a za mało po prostu muzyki. Jest czasem tak, że człowiek chce posłuchać jakiejś piosenki, a na każdej stacji albo wywiady, albo polityka albo wiadomości. Takie moje skromne zdanie, pozdrawiam, kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...