Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo, Pioter, Rycho Chlebo i Drzewo trzymajcie się razam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Pruszon walnął Drehera. Nie mógł mu zapomniec sytuacji sprzed roku. A tak swoją drogą to to co robi Dreher jest wyjątkowo żenujące. Za stołeczek w LCZP tak się zeszmacic. Ale mięciutki to on był zawsze. W PiS-ie był bardzo lubiany (buahahahahah!)-ponoc najbardziej przez swoja sekretarkę. No ale może to wredne plotki )))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz znawca Wszystkiego zaliczył kolejną wpadkę tym razem mówi nam że z interesem hazardowym nie ma nic wspólnego, czy ten Pan już się wytłumaczył z pieniedzy na swoją kampanię ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakos wcale mnie to nie dziwi - od 1989 Polska dzieli sie na spiochow i juz obudzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem sympatykiem lewicowej partii POpulizm i Socjalizm ale to co zrobił Herr Dreher - to wyjątkowy koniunkturalizm - PO-prostu kolejna gnida dworska która dorwała sie jak świnia do koryta. a jakiej on jest narodowosci - bo nazwisko to mało polsko brzmi?????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I POmyślić ,że ja na tego Judasza głosowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złóż Pan mandat bo ja głosowałem na partię PIS a twoje nazwisko kresliłem przypadkowo. Co innego gdybym głosował nie na program a na mandat jednoosobowy. Jest mi wstyd że popieram tym samym PO przez tego Pana karierowicza - chorągiewę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dreher - mały człowiek o małej duszy i równie małym rozumku. Honoru w czymś takim nie uświadczysz, ambicji też. Przepraszam - ambicyjki są - by "zaistnieć" u boku kabotyna z jedynej POstępowej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa być "polityczną dziwką" żałosny koleś , a wszystko to dlatego ze PO ma władzę w Lublinie i szybko jej nie odda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż abicje polityczne górą niż trzymanie sie zasad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotruś jest fajny!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne wszystkie te nagatywne komentarze serwują byli koledzy z PiS.. Piter nie przejmj sie to żałosne Pisiory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna chorągiewka, 0 szacunku dla takich ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzytywny napisał:
zapewne wszystkie te nagatywne komentarze serwują byli koledzy z PiS.. Piter nie przejmj sie to żałosne Pisiory...
Dlaczego w tym kraju łapownik, złodziejka, kapuś i zdrajca są bochaterani ( przez ch ) narodowymi. Temu Panu jak wstąpi do partii Korniszona też się upiecze. Od pewnego czasu brak informacji dot. Jego zaległych "dokonań".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że ten burek specjalnie wszedł w szeregi PO żeby węszyć,pewnie takie dostał polecenie od PiSuarów tylko po co przyjęli tą chorągiewkę do PO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze, wyrazy poparcia.Cenię ludzi, którzy mają własne zdanie i poczucie przyzwoitości. Gratuluję mądrej i odważnej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRUNT TO SIĘ UTRZYMAĆ PRZY NA STOŁKU A MIASTO CO TAM GÓ...NO NAS TO OBCHODZI ,PRZECIE MY W WIĘKSZOŚCI I TAK NIE Z LUBLINA.A JAK SE PORZĄDZIM TO I TAK NA WIOSKĘ PODLUBELSKĄ WRÓCIM . GŁUPKÓW BEZMYŚLNYCH NIE BRAK TO NAS WYBIORĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, żeby odwrotnie, ale do POpapranców biłgorajskiego pajaca. ??? Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham istota niezbadana. Widać , że to krwisty , rasowy bukiet ( Lublin wie o co chodzi , a bukieciarnia nie !!! i tak ma być )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolunio z krosna, studia na słowacji. nazwisko dreher. miejsce aktualnego stacjonowania- lublin, dzielnica czechów. zadania dalsze- nieznane." gratulacje" dla platformy. inne partie- uwaga na obrotowych. Pani Elu- bez żalu, jednej sw...czy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...