Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmień legitymację, poczujesz ulgę

Utworzony przez sernik, 4 grudnia 2007 r. o 09:09 Powrót do artykułu
Tylko jedna mała uwaga... chologramy w nowych legitymacjach scierają się!!! mam legitymację od października, a już widać ubytek na chologramie, dodam że z portfela wyjmowałem legitkę z 5 razy. Co na to wykonawca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę ubytek w Twojej edukacji - piszę się Holorgramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w co my gramy, drogie "Holorogramy"? Lepiej pilnować swoich błędów niż poprawiać cudze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz ci los, jest byk w cytacie, nauczyciel napisał "Holorgramy" a mi się "o" jedno więcej napisało I tak źle i tak niedobrze:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zgodnie z rozporządzeniem stara legitymacja nie traci ważności- Zgodnie z Rozp. Ministra Nauki i Sz. Wyzszego z 2 listopada 2006 legitymacje papierowe nie tracą ważnośc- wskazuje ono 2 rodzaje ważnych legitymacji. Czyli wprowadzają okres przejściowy.... NIE ROBCIE PANIKI A kolejarze i inni niech doczytają podstawy prawne a potem sie wypowiadają.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z tą podstawą prawną Rozporządzenie Ministra Nauki i Szk. Wyższego z dn. 2 listopada 2006 Ważne legitymacje są zarówno papierowe jak i elektroniczne. Z tym, że tracą ważność te na których jest wpisana inna ulga niż ustawowa i tych których wzór nie jest zgodny ze wzorami z załączników.Więc nawet mając aktualną ale ze starym wzorem, to powinieneś wymienić, albo na elektroniczną, albo na papierową - za stosowną opłatą... A okres przejściowy to już się kończy - dlatego o tym piszą..., tu nie chodzi o zmianę z papierowej na elektroniczną, tu chodzi o wymianę na nowy druk - można na zarówno papierową jak i elektroniczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...