Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TE KU_R_WY Z MOPRU JAKO PIERWSZE POWINNY BYĆ WYWALONE Z PRACY. ZNAM ICH PRACĘ Z AUTOPSJI. Z SĄDU DOSTAŁEM ICH PROTOKOŁY NA MÓJ TEMAT - Z JEDNEGO DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE NIE OTWORZYŁEM IM DRZWI, BO LEŻAŁEM PIJANY - FAKTYCZNIE TEGO DNIA BYŁEM U KLIENTA OK. 100 KM OD LUBLINA. DLACZEGO URZĘDNIK NIE ODPOWIADA MATERIALNIE ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to dlatego, że na umowie-zlecenie państwo specjalnie nie zarabia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOPR jak sądy , do wymiany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz przepisów są jeszcze: zdrowy rozsądek, uczciwość, logika. Skoro facet miał pracę i płacił to nie było NIC gorszego niż pozbawienie go tego prawo jazdy. Urzędnicy wykazali się skrajnym brakiem racjonalnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy urzędnicy to zwykli debile, którzy nie tylko, że nie powinni pracować w urzędach, ale nawet powinni być pozbawieni zasiłków i możliwości podejmowania jakiejkolwiek pracy z ludźmi. Tyłki podcierać psom w schroniskach i uczyć się szacunku dla istot pokrzywdzonych przez los! Ma rację poseł Liroy mówiąc, że zwykli ludzie odpowiadają wszystkim co mają i za byle co, za każdą nieznajomość czy choćby drobne naruszenie prawa, a urzędnicy czy politycy odpowiedzialność mają w d...pie bo za nic nie odpowiadają. Może PIS to nie moja bajka ale jestem za tym, żeby przyjrzeli wszelkim urzędom gdzie takie, nie obrażając postaci serialowej, dworskie gnidy Czerepachy zbyt mocno zapuściły korzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy urzędniczka ma prawo do zabierania prawa jazdy ? czy tylko organy ścigania tj. sąd, policja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie Prawnej urzędnicy odebrali Panu TOMASZOWI prawo jazdy? "...Prawo jazdy może zatrzymać policja, Inspekcja Transportu Drogowego oraz Żandarmeria Wojskowa (w odniesieniu do prowadzących pojazdy należące do Sił Zbrojnych). Dokumenty przekazywane są następnie właściwym organom -w zależności od powodu zatrzymania będzie to prokurator, sąd lub starosta. Dopiero one wydają postanowienie lub decyzję o zatrzymaniu prawnym dokumentu, od których przysługuje zażalenie lub odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Dokument zostanie odebrany każdemu, kto osiągnie limit punktów karnych. W przypadku kierowców posiadających prawo jazdy dłużej niż rok są to 24 punkty, a u tych z krótszym stażem 20 punktów. Póki nie wejdą w życie nowe przepisy, redukowanie punktów karnych odbywa się dobrowolnie – wystarczy, że kierowca weźmie udział w szkoleniu w WORD. Można skorzystać z niego raz na pół roku, likwiduje ono 6 punktów karnych, a jego koszt to 300 zł..." ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla urzędasów liczą sie tylko przepisy!!!! Ciekawe czy cudowny PIS wkońcu coś zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE KU_R_WY Z MOPRU JAKO PIERWSZE POWINNY BYĆ WYWALONE Z PRACY. ZNAM ICH PRACĘ Z AUTOPSJI. Z SĄDU DOSTAŁEM ICH PROTOKOŁY NA MÓJ TEMAT - Z JEDNEGO DOWIEDZIAŁEM SIĘ, ŻE NIE OTWORZYŁEM IM DRZWI, BO LEŻAŁEM PIJANY - FAKTYCZNIE TEGO DNIA BYŁEM U KLIENTA OK. 100 KM OD LUBLINA. DLACZEGO URZĘDNIK NIE ODPOWIADA MATERIALNIE ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ ?
Bo urzędasa może tknąć tylko ktoś wyżej od niego a jak wiadomo swój swojego nie opieprzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego czepiacie sie urzednika pan Madejek jest łowcą posagow, może znajdzie sie jakis sponsor co go wyratuje z opresji. A alimenty miał zasądzone już w 2009 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kurwa powinna byc zwolniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje zakaz pracy dla urzędniczki w MOPRZE przez 5 lat. Ludzie jak dostali władzę to zamiast pomagać wyjsc człowiekowi z dołka to go niszą.WREDNY JEST POLSKI NARÓD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może z prawem i nie jest, ale z logiką i sumieniem jak najbardziej. Nawet jak wpłaca mniej to chyba lepiej, że człowiek spłaca i zarabia, a nie żeruje na innych. A pani urzędniczka jak taka mundra to niech się przekwalifikuje na wózkową, bo w końcu nie musi stołka wygrzewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aa czy Pani z MOPR nazwana K... była przy poczęciu-,a jako pracownik musi postępować zdodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie zadam tu pytanie. Co ma piernik do wiatraka???? Właściwie to jak MOPR może zabrać człowiekowi prawo jazdy??? Czy tym zajmuje MOPR??? Chyba nie, bo moim zdaniem MOPR powinien pomagać rodzinie, a nie zajmować się czymś, co do ich kompetencji nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja nie wytrzymam, wszyscy myślą, że pan madejek święty i pokrzywdzony...tak się składa, że niestety nie święty i nie taki pokrzywdzony nawet jak pracował to na dzieci nie łożył, o ile mi wiadomo to odzyskał prawo jazdy, no chyba że zabrano mu ponownie albo nigdy nie zabrano, ostatnio widziany w mercedesie srebrnym, czyżby jeździł bez prawka albo kłamał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mopr ma prawo zatrzymac prawo jazdy, kilka lat temu w mediach o tym trąbili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
system ... tak z niego korzystają głupcy za biurkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich urzędasów jest pełno. Sercem jestem za Pis-em, a jak zrobi porządek z Zus-em to może i wstąpię w ich szeregi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...