Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy datę referendum w sprawie górek czechowskich w Lublinie. Tak będzie brzmiało pytanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Dobry prezydent,i dobre decyzje. Hejt pisuarów widać z daleka. Czarnecki by to nożem odciął ,taki żarcik.
Odpowiedz
Jeżeli tylko dadzą zgodę pożegnacie jakikolwiek teren zielony i górki ,będzie tak zielono jak przed górkami ,czyli blok na bloku.
Odpowiedz
Tak dla rozwoju Lubina! Nie można już patrzeć na ten syf i meneli na górkach, aż strach tam dzieci puszczać
Odpowiedz
Szykuje się dziś kolejny pracowity dzień dla pracowników Agencji PR wynajętej przez zuk&developers investment.
Odpowiedz
A skąd ta obawa przed refernum? Dajmy ludziom zagłosować, jestem na tak
Odpowiedz
Zunio nie waha się wydać 500.000 po to, żeby ten przekręt 700-lecia (który tak czy owak zostanie dopchnięty) nie wyglądał na to, czym jest w rzeczywistości, czyli ordynarnym skokiem na kasę kosztem zieleni i wszystkich mieszkańców.
Odpowiedz
propozycja pytania referendalnego: "czy jesteś za dalszym betonowaniem miasta i uPOważniasz radnych miejskich do każdej zmiany planu zagosPOdarowania przestrzennego w celu realizacji niezasPOkojonych apetytów deweloperów? "
 Ich nie trzeba już uPOważniać - ludziska oddali głosy na Komitet Developerskich Marionetek mając chyba świadomość, z czym to się wiąże. Nie szkoda mi Koziogrodzian - ja już dawno dałam stąd dyla i nie żałuję :-DDDD
Odpowiedz
propozycja pytania referendalnego: "czy jesteś za dalszym betonowaniem miasta i uPOważniasz radnych miejskich do każdej zmiany planu zagosPOdarowania przestrzennego w celu realizacji niezasPOkojonych apetytów deweloperów? "
Ich nie trzeba już uPOważniać - ludziska oddali głosy na Komitet Developerskich Marionetek mając chyba świadomość, z czym to się wiąże. Nie szkoda mi Koziogrodzian - ja już dawno dałam stąd dyla i nie żałuję :-DDDD
 hahaha pisi troll sam siebie cytuje i sam sobie odpowiada, co za błazen skończony :)
Odpowiedz
Już można projektować nowe bloki. Na wybory nie można zmobilizować 30%. Referendum Żuka to wybieg, chcieliście to macie!
 Lubelski ciemny lud łyka zuczkową propagandę jak pelikany. Sprawa była przesądzona w momencie, kiedy cwaniak kupił Górki, reszta to teatrzyk dla gawiedzi. Mam nadzieję, że ktoś zaskarży to do UE - w ten sposób może da się odwlec dewastację do czasu, aż ceny mieskzań spadną poniżej progu opłacalności i cwaniaki zostaną z ręką w nocniku.
Odpowiedz
Fabryki budować, domy. Ludzie pracować nie majom gdzie a oni na ptaszkiem będą się urzalać. Jak chcą ekolodzy zielni to niech se do lasu jadą. Gdyby lublinianie byli mądrzejsi i innego prezydenta wybrali to by byłby dostatek. Teraz jak Polską rządzą dobrzy ludzie to i dostatetek jest.
  Ludzie pracować nie "majom" gdzie  Polską rządzą dobrzy(!?) ludzie to i dostatetek jest. Zaprzeczasz sam sobie. Twój iloraz inteligencji jest mniejszy niż temperatura za oknem
Odpowiedz
Szykuje się dziś kolejny pracowity dzień dla pracowników Agencji PR wynajętej przez zuk&developers investment.
 Przecież wy w centrali nie boicie sie konkurencji bo jak mawia prezes macie monopol na prawde.
Odpowiedz
Gdyby referendum mogło coś zmienić, to nigdy nie zostałoby ogłoszone. Kombinator 700-lecia deweloperowi krzywdy uczynić nie POzwoli.
Odpowiedz
każdy mądry człek pójdzie i zagłosuje za opcją zabudowa+park, bo oczywistym jest, że dla zwykłego mieszkańca lepszy 70ha park w sąsiedztwie ładnych nowych bloków od 100ha zaśmieconego ścierniska z którego korzysta garstka ludzi i nikt więcej
Odpowiedz
To pytanie nie oddaje istoty planowanych zmian. Zgodnie z obowiązującym planem nie można zabudować wspomnianych 30 ha z tak dużą intensywnością jak w przypadku mieszkaniówki. Ponad to zapis "przy zachowaniu cennych przyrodniczo walorów" jest daleki od realności. Czy zabudowując tak znaczny fragment Górek z intensywnymi pracami budowlanymi uda się cokolwiek zachować. Uważam że treść pytania powinna być skonsultowana ze wszystkimi stronami biorącymi udział w dyskusji.
Odpowiedz
Gdyby referendum mogło coś zmienić, to nigdy nie zostałoby ogłoszone. Kombinator 700-lecia deweloperowi krzywdy uczynić nie POzwoli.
 Przecież rąbiemy cie pisoski podnóżku ile wlezie - ile trolli dziś zatrudni pisowska bojówka bo ci sie klawiatura przegrzewa.
Odpowiedz
 To po cholerę piszesz głupoty
Odpowiedz
referndum to marnowanie naszych pieniedzy, mieszkańcy już podjęli decyzji w panelu obywatelskim, że chcemy ZERO ZABUDOWY 
Odpowiedz
Dostatek? Szastanie kasą i zadłużanie po uszy. Prawdy dowiemy się jak pogonimy podłą zmianę, która jedyne, co potrafi to psuć.
Odpowiedz
Dostatek? Szastanie kasą i zadłużanie po uszy. Prawdy dowiemy się jak pogonimy podłą zmianę, która jedyne, co potrafi to psuć.
Odpowiedz
Czy jesteś za zabudową górek i postawieniem tam bloków oraz oddaniem resztek terenu pod park? 
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.