Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSL= arbuz( z wierzchu zielony w srodku czerwony)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze żonie zębów nie wybił no to by dopiero była reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni śmią ?! Nadkastę aresztować. Oni są ponad nami. To nie ich się sądzi ale to oni sądzą i bronią. KONSTYTUCJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław P.? Nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisać z palestry, podać nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzcie żonie i śledczym, kiedyś tak i mnie żona pomówiła że niebiescy z pracy wywieźli mnie do psychiatryka gdzie dalej mnie pomawiała, skończyło się na tym że sobie posiedziałem sobie trochę w psychiatryku - nie wierzcie w tym przypadku do końca bo tak jak kłócą się dwie osoby tak i medal może mieć dwie strony. Dobrą tego stroną jest tylko ta że psychiatrzy nie słuchają "swoich osadzonych" tylko żon i po takiej "akcji wariat" nasrają wam trochę w papierach że spokojnie możecie iść na rentę hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię Bartoszowi W. Kochający mąż chciał sobie po prostu odciąć rogi, żeby nie przeszkadzały w życiu i pożyciu małżeńskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Mirosław P. przy użyciu siekiery utrudniał żonie sen," - pani prokurator....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła reklama dla środowiska, do tego nie płacą na izbę składek, co za upadek obyczajów wśród papug lubelskich, a przewodniczący OIA na to przymyka oko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiecie co przecież żony nie będzie bił pasem to barbarzyństwo. A z siekierą to co innego od razu doprowadzi ją do porządku. Zresztą PSLowiec ma tylko siekiery i widły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak on utrudniał jej sen,rąbał ją tą siekierą w nocy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co takie brudy wywalać na wierzch. Nie lepiej pisać jak cała Polska i pół kraju o Wiśle Kraków. I tak zleci nam ten styczeń nowego roku od plotek z Centusiowa. A to sprzedali a to kupili nasi Wisełkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław P. akurat daleko do żono do pracy nie ma - ta sama kamienica przy ul. Narutowicza :) - mógł byc tam "przypadkiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mirosław P. przy użyciu siekiery utrudniał żonie sen" :)))) Dawno się tak nie uśmiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siekiera... każdy szanujący się mecenas ma ją zawsze pod ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mecenas zawsze nosi  siekiere  dla własnej  ochrony. Nawet śpi  z nią  . Od czasu kiedy  nie wybronił  Starego Mordziatego  ma obawy więc śpi  z  siekierą  ! A tu taka Afera o nic . Mój  znajomy posuwal  żonę  Prokuratora źle  skończył  siedzi  za napaść na  funkcjonariusza  publicznego. A to on został  Pobity  przez Rogacza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, że byle zwykła baba jest mistrzynią manipulacji. Ze zwykłego faceta potrafi zrobić wariata i podać go na policję jako agresora. Później pucuje innemu korzenia i śmieją się razem z takiego rogacza . Duże znaczenie mają tutaj cechy charakteru mężczyzny oraz kobiety oraz przyklepany w społeczeństwie mit słabej kobiety. Radzę więc wstrzymać się z osadami w tym wypadku do czasu wyjaśnienia sprawy bo fakty mogą być zgoła inne niż przekaz medialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siekiera... każdy szanujący się mecenas ma ją zawsze pod ręką.
 :-)))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce dalej w wyniku pomówienia musisz udowadniać że nie jesteś wielbłądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, nie zawsze jest tak jak sie usłyszy od policjanta i odrazu pisze artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...