Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znikną podmiejskie linie nr 78, 79, 85. Bo wójt nie zapłacił

Utworzony przez Motyczanin, 13 czerwca 2010 r. o 22:58 Powrót do artykułu
Artykuł jest totalną bzdurą. Trasa od przysiółku Skubicha (blisko Motycza Leśnego), przez Motycz, Uniszowice, Dąbrowicę do Lublina jest obsługiwana doskonale przez prywatne busy w cenie niższej od MPK. Kursy co godzinę. Trasa od Motycza (szkoły) przez Uniszowice, Dąbrowicę do Lublina jest też obsługiwana przez busy przelotowe z kierunku Poniatowa - Wojciechów. Duże autobusy MPK kursujące pętlą Wojciechowska - Lipniak/Szerokie - chłodnia Agram - Uniszowice - Dąbrowica - Nałęczowska praktycznie jeżdżą z kilkoma pasażerami. Stąd MPK żąda dopłat od gminy. Likwidacja tej linii MPK jest celowa. W jej miejsce z pewnością "wskoczy" prywatny bus, o wiele tańszy w eksploatacji, który nie będzie żądał żadnych dopłat od gminy. Prawdopodobnie artykuł jest sponsorowany przez dyrekcję MPK obawiające się utraty linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o JAKIM busie mówisz,który jedzie przez MOTYCZ CHŁODNIĘ RONDO UNISZOWICE?Jeździ jeden ale przez Motycz rondo Uniszowice ale tylko do 18.I na 6 nie masz szans się dostać do Lublina .I gdzie masz tańsze dojazdy niż w MPK czyli 84 zł za miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze gminy uważają, że na swoich stołkach są wiecznie, tylko do wyborów a mieszkańcy im podziękują. Tak blisko Lublina i nie ma czym dojechać, żenaaaaaada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy (po wyborach) prezydent Lublina powinien natychmiast zlikwidować ZTM. Sztuczny twór p.prezydent Kołodziej-Wnuk i pożeracz kasy z naszych podatków dla urzędników-nierobów bez wiedzy o komunikacji miejskiej.Przechowalnia dla kolesi na ciepłych,dobrze płatnych stołeczkach. Pomysł z ZTM na miarę prowincjonalnych aspiracji wzorowanych na Warszawie,gdzie jest kilkaset linii i dziesięciu lub więcej przewoźników. Pasażerowie mogą sobie protestować.W ZTM powiedzą:niedasie.Wystarczy poczytać inne wpisy na temat komunikacji i poszczególnych linii na tym i innych forach.Nic się nie zmieni.W ZTM maja nas gdzieś...i wiedzą zawsze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma byc? Dlaczego maja zlikwidowac 78? Przeciez na Zemborzycach nic nie jezdzi przez tatarówke. Starsi ludzie nie beda mieli jak dojezdzac do Lublina ! To jest jakis skandal!!!! niech gmina sie postara o to i niech puszcza ! jeszcze powinni wiecej kursów puscic ! ja sama jezdze 78 bo mi bardzo pasuje ! jeszcze na Krasniskiej zlikwidowali autobusy jezdza tylko busy które nie chca sie zatrzymywac ! Skandal !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O no proszę jak cudownie! :-) likwidują autobusy podmiejskie dojeżdżające do podlubelskich wiosek...-a kilka tygodni temu mówiono o tym,że Lublin się "wyludnia"i ludzie przenoszą się do podlubelskich wiosek,bo"tam się dobrze mieszka..." Macie teraz swoje"dobrze mieszkanie"... A kiedy ktoś się poważnie z wioską liczył???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwus261 napisał:
co to ma byc? Dlaczego maja zlikwidowac 78? Przeciez na Zemborzycach nic nie jezdzi przez tatarówke. Starsi ludzie nie beda mieli jak dojezdzac do Lublina ! To jest jakis skandal!!!! niech gmina sie postara o to i niech puszcza ! jeszcze powinni wiecej kursów puscic ! ja sama jezdze 78 bo mi bardzo pasuje ! jeszcze na Krasniskiej zlikwidowali autobusy jezdza tylko busy które nie chca sie zatrzymywac ! Skandal !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwus261 napisał:
co to ma byc? Dlaczego maja zlikwidowac 78? Przeciez na Zemborzycach nic nie jezdzi przez tatarówke. Starsi ludzie nie beda mieli jak dojezdzac do Lublina ! To jest jakis skandal!!!! niech gmina sie postara o to i niech puszcza ! jeszcze powinni wiecej kursów puscic ! ja sama jezdze 78 bo mi bardzo pasuje ! jeszcze na Krasniskiej zlikwidowali autobusy jezdza tylko busy które nie chca sie zatrzymywac ! Skandal !!!!
e tam odrazu skandal - zabrac i kuniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwus261 napisał:
co to ma byc? Dlaczego maja zlikwidowac 78? Przeciez na Zemborzycach nic nie jezdzi przez tatarówke. Starsi ludzie nie beda mieli jak dojezdzac do Lublina ! To jest jakis skandal!!!! niech gmina sie postara o to i niech puszcza ! jeszcze powinni wiecej kursów puscic ! ja sama jezdze 78 bo mi bardzo pasuje ! jeszcze na Krasniskiej zlikwidowali autobusy jezdza tylko busy które nie chca sie zatrzymywac ! Skandal !!!!
faktycznie skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabieże się z MPK i da na OSP. Hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych linii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Zabieże się z MPK i da na OSP. Hej!
Swoją drogą ciekawe ile akcji w gminie wykonała OSP w ostatnim czasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
niezłe …ciekawe…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Swoją drogą ciekawe ile akcji w gminie wykonała OSP w ostatnim czasie?
Ja wiem o jednej - o kopaniu piłki w Zemborzycach. Ktoś wie o innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwus261 napisał:
co to ma byc? Dlaczego maja zlikwidowac 78? Przeciez na Zemborzycach nic nie jezdzi przez tatarówke. Starsi ludzie nie beda mieli jak dojezdzac do Lublina ! To jest jakis skandal!!!! niech gmina sie postara o to i niech puszcza ! jeszcze powinni wiecej kursów puscic ! ja sama jezdze 78 bo mi bardzo pasuje ! jeszcze na Krasniskiej zlikwidowali autobusy jezdza tylko busy które nie chca sie zatrzymywac ! Skandal !!!!
słusznie - skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
http://forum.dziennikwschodni.pl/kandydaci-na-wojta-w-gminie-konopnica-t39880/
niezłe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Swoją drogą ciekawe ile akcji w gminie wykonała OSP w ostatnim czasie?
Niedawno poklepali w siatę w Radawcu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...