Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zuk szkodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę drzew i krzaczków, faktycznie jest nad czym płakać. Jak deweloper prawdziwe skwery postawi to wam gały z orbit powychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie i Rado Miasta, uważam całą sprawę za niewyobrażalną arogancję władzy wobec mieszkańców. Piszę to jako były zwolennikiem i wyborca Prezydenta Żuka. Nie mogę sobie wytłumaczyć jak można zabrać mieszkańcom jedyny zielony skwerek w okolicy, bez żadnych konsultacji, bez pokazania rozwiązań rekompensujących a przede wszystkim bez jakiejkolwiek wyższej konieczności. Bo przecież rozliczenia z deweloperem nie są żadną wyższą koniecznością. Wysłaliście jednoznaczny komunikat, że zupełnie nie liczycie się z ludźmi z tej dzielnicy, a w konsekwencji ze wszystkimi mieszkańcami. Dzisiaj oddaliście skwerek na Bronowicach jutro może połowę Ogrodu Saskiego, pojutrze Pac Litewski. Po takim skandalu uważam, że Władze Miasta skompromitowały się na tyle, że dla mnie ich mandat właśnie wygasł i jedynym honorowym wyjściem z tej sytuacji byłoby podanie się do dymisji. Jeśli pojawi się pomysł o referendum odwołujące Władze Miasta, pierwszy się pod nim podpiszę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale glupoty gadacie... tylko u nas jakie krzaki develooper Wieckowski postawi.... Bloki i tyle. Zamiast gdzies na obrzeżach!!! To robią w srodku miasta zagęszczenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopadli i Was? Dopiero wiecie jak się traktuje Mieszkańców tego miasta? To może też wiecie dlaczego mało kto chce być społecznikiem i "startować" do Rad Dzielnic?   No i co dalej? Ktoś spoza kręgu wie?   Możemy to zrobić. Chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy drzewo pójdzie na sprzedaż, czy do żuka do kominka? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż tu gadać to jest efekt wyniku wyborczego... barbarzyństwo - owszem głupota i korupcja brak szacunku dla miasta mieszkańców i przyrody tak to wszystko prawda a wiecie jak to określić w trzech słowach? tak:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś jak projektowano osiedle to zadbano o wszystko,skwerki,lawki,place zabaw.Wszystko musiało być.Teraz kazdy blok to inny deweloper.Burdel w przestrzeni.Kto wymysla w stare zamknięte enklawy wpuszczac nowe budowle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki numer Zuk powinien siedzieć!!! Tego nie mozna mu odpuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi mieszkańców tego osiedla, nie mają gdzie pójść na spacer, najbliżej park ludowy ale gdy otworzą nową ulicę tam też się nie będzie dało chodzić, hałas, spaliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieramy to i mamy. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy ekolodzy się widzę zebrali, a trawniki śmieciami pewnie ufoludki zasrywają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te place zabaw ktore dupoloper zapowiada to bede ogolnodostepne czy pozamykane dla "wybrańcow" na klodke??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do wszystkich pytanie. Kim są lubelscy deweloperzy? Czy Edward Leńczuk to ten sam co było kiedyś prezydentem Lublina? Pytam bo wpadł mi w oczy artykuł o lubelskim deweloperze budującym biurowiec dla Urzędu Miasta i zastanawiam się nad powiązaniami. Przeczytajcie wszyscy i co powiecie o tym? Jest o tym artykuł w Dzienniku Wschodnim z 20 listopada 2013 napisanym przez redaktora Smagę ale nie mogę dołączyc tu linka, Tytuł artykułu "Nowoczesny biurowiec za 60 mln zł na miejscu Tektury" Można ten tytuł wpisać do wyszukiwarki i cały się ukaże. Ciekawe to wszystko, czyż nie?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie i Rado Miasta, uważam całą sprawę za niewyobrażalną arogancję władzy wobec mieszkańców. Piszę to jako były zwolennikiem i wyborca Prezydenta Żuka. Nie mogę sobie wytłumaczyć jak można zabrać mieszkańcom jedyny zielony skwerek w okolicy, bez żadnych konsultacji, bez pokazania rozwiązań rekompensujących a przede wszystkim bez jakiejkolwiek wyższej konieczności. Bo przecież rozliczenia z deweloperem nie są żadną wyższą koniecznością. Wysłaliście jednoznaczny komunikat, że zupełnie nie liczycie się z ludźmi z tej dzielnicy, a w konsekwencji ze wszystkimi mieszkańcami. Dzisiaj oddaliście skwerek na Bronowicach jutro może połowę Ogrodu Saskiego, pojutrze Pac Litewski. Po takim skandalu uważam, że Władze Miasta skompromitowały się na tyle, że dla mnie ich mandat właśnie wygasł i jedynym honorowym wyjściem z tej sytuacji byłoby podanie się do dymisji. Jeśli pojawi się pomysł o referendum odwołujące Władze Miasta, pierwszy się pod nim podpiszę. 
Nie ma sie czym ekscytować. Sprawa przyschnie jak wycinka na Walecznych. O ile nikt nie zrobi czegoś wiecej...np. telewizja...gazety ogólnopolskie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedaleko na rogu Krańcowej i Pogodnej jest inwestycja Żagieldom - dwa lata od oddania i jeszcze wszystkich mieszkań nie sprzedali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie referendum o odwołanie władz miasta powinno się odbyć. Nie to, że przez lata nikt o Bronowice nie dbał, nie to, że miała być spalarnia odpadów, że chce się nam zafundować elektrociepłownię na biomasę, gdzie smród będzie rozchodzić się na dobrych kilka km, to teraz wycięcie 77 pięknych drzew. Patrzyłam dzisiaj na to pobojowisko i na zapalone nowe latarnie pomiędzy leżącymi szczątkami drzew. Po prostu nóż się w kieszeni otwiera. Po co komu bloki w tym miejscu? Czy to miasto trzeba tak zacieśnić, bo nastąpił nagły rozwój gospodarki, przemysłu????? Stąd ludzie wyjeżdżają i nie dziwię się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jakieś same miękkie faje albo emeryci na tych Bronowicach że pozwolili sobie drzewa wyciąć. U nas na Porębie jak było trzeba, to same baby z dziećmi przepędziły gruszki z betonem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uważam że jest kilka spraw za które powinno się zabrać CBA... Bez żadnej opini mieszkańców podejmuje się takie decyzje jak: w/w wspomniana wuycinka bez żadnych konsultacji społecznych, zamyka się tor lublin (pod przykrywką sprzedaży PZMOT a rok potem działka należy do developera a mydli się oczy ludziom że to przez skargi mieszkańców - błagam). Wszystkim rządzą układy, łapówki i nic więcej!!! Gdzie jest CBA, NIK. Miastem rządzi developerka i układy z władzą. Tyle.  Głosowałem na Zuka ale za to beknie w następnym wyborach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video jak nauczycielka się znęcała na psem ? :http://waa.ai/4X37<-- nagrliśmy ich z okna :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...