Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczone betonowe "meble" na pl. Teatralnym. Mają dopiero 5 miesięcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2016 r. o 16:37 Powrót do artykułu
takie bardzo MEBLE Z BETONU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo aż odpadła sklejka szalunkowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję odnowić i zorganizować tam posterunek straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawio żółtoniebiesko ikee to kupio nowe Bedzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealne podsumowanie zapędu architekta do betonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile jeden taki "element architektoniczny" nas-podatników kosztował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pół gwizdka, jak zresztą całe to CSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sponsorowane z podatków. pseudo animatory kultury mogą niszczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wchodzi w sklad grupy pieszy lublin (poza Pietrasiewiczem)? Bo nigdzie nie moge znalezc.. Czy to tajna organizacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co się ekipa żuka nie weźnei to spierdzieli park saski spierdzielony, skrzyżowanie zelwerowicza i poligonowej niebezpiecznie a Kielunio mówi w mediach ze wszystko jest ok i nic nie można zrobic bo trwałosć projekttu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całe CSK kojarzy mi się z bunkrem,a na mieście słyszałem że mieszkańcy widzą w tym czymś...krematorium.Tyle lat budowy a efekt...dupy nie urywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieszy lublin, csk, rowerowy lublin lewackie przybudowki ktore drenują kieszeń podatnika, nie wiadomo co to jest komu słuzy kim sa te osoby co reprezentuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wchodzi w sklad grupy pieszy lublin (poza Pietrasiewiczem)? Bo nigdzie nie moge znalezc.. Czy to tajna organizacja?
Dzień dobry Kierujemy się zasadą, że każdy z nas, mieszkańców Lublina i nie tylko, jest pieszym. Nigdy jednak  nie mieliśmy przyjemności współpracować z Panem Pietrasiewiczem. Ruch społeczny nie jest tajny, łatwo można nas znaleźć chociażby na Facebooku. Pozdrawiamy serdecznie, Człoknowie Ruchu Społecznego Pieszy Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieszy lublin, csk, rowerowy lublin lewackie przybudowki ktore drenują kieszeń podatnika, nie wiadomo co to jest komu słuzy kim sa te osoby co reprezentuja
Dzień dobry Ruch Społeczny Pieszy Lublin nigdy nie korzystał z żadnej formy dotacji - publicznej czy komercyjnej. Jak na razie drenujemy własne kieszenie. Zachęcamy do włączenia się w nasze działania na rzecz bezpieczeństwa i wygody transportu pieszego w Lublinie. Po więcej informacji zapraszamy na nasz Facebookowy profil. Z wyrazami szacunku, Członkowie Ruchu Społecznego Pieszy Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie po pijaku ktoś się potkną i połamał :) hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To całe CSK kojarzy mi się z bunkrem,a na mieście słyszałem że mieszkańcy widzą w tym czymś...krematorium.Tyle lat budowy a efekt...dupy nie urywa.
CSK to gniot architektoniczny... zresztą nie pierwszy w wykonaniu tzw. "architekata".  Ja może bym tego do krematorium nie porównał ale jesteś blisko... popatrz sobie na fotki niemieckiego obozu zagłady w Bełżcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takie piękne były... a tak na serio, odkąd to to postawili, to się zastanawiałam po co i na co to. Na początku myślałam że to części jeszcze z "teatru w budowie". A to były... betonowe meble! AHAA... No piękne! Szkoda, że mało funkcjonalne. Ktoś usiadł i się popsuło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projektant się popisał. Jedna z głupszych rzeczy, jakie mogli postawić na otwartym placu. Usunąć całe to tałatajstwo - stwarzają tylko zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tego nie zniszczyli młodzi ludzie. To zostało zniszczone gdy przed koncertem organizator przystąpił do usuwania betonowych elementów używając do tego niewłaściwego sprzętu. Duża koparko-ładowarka nieudolnie zbierała te elementy i wywoziła na przyległy skwerek. Tak to zostało zniszczone, a odpowiedzialność za to ponosi ORGANIZATOR imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki beton...taki ich stan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...