Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2018 r. o 13:21 Powrót do artykułu
Ukrainiec nawalony do nieprzytomnosci. Chociaż teraz trudno odróżnić ukrainca od mieszkańca wschodniej polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ZLAPANIU MA POKRYC KOSZTY NAPRAWY NO I OCZYWISCIE ODSIADKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich debili trzeba zamykać, odizolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym poczekał z tym filmikiem jeszcze dwa lata to sprawca sam by się zgłosił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszczajcie wiecej reklam na takich komunikatach gdzie jest popełnione przestępstwo ja osobiście po kilku sekundach czegos migajacego na zielono zamknąłem temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten tragicznie zasyfiony dworzec zniknie z Centrum miasta ??!!!! Panie prezydencie Żuk !!!!! Ile ten syf na Lubartowskiej, Ruskoej i Tysiaclecia bedzie trwał ??!!! Wstyd dla pana i calej rady miasta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student jakiś..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22.000 to straty, czyli w ramach rekompensaty powinien zostać UKARANY kwotą 100.000 złotych! Płacąc za samą naprawę to będzie chłopak czuł się nagrodzony. Dlaczego kierowca ma zawsze płacić za przekroczoną prędkość, skoro nic nikomu nie uszkodził? To skąd ta kwota. Byle stłuczka i musi wykładać 300zł. A tu debil niszczy celowo i w nagrodę dostanie jedynie rachunek do wyrownania. A gdzie nawiązka za zaangażowanie służb? Do mnie jak policja do auta podjeżdżała to od razu chwyt za blankiet i wypisywanie "mandatu"?! A gdzie pomoc? Porada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki problem kolesia znaleźć. Tylko dupy nie chce się ruszyć policji.Co za problem znaleźć kolesia? Wystarczy sprawdzić na stacjach GSM kto się o tej porze logował lub był zalogowany i aktywny. W rzeczywistości może być z 20 nie więcej. Dla policji to moment do sprawdzenia. Tylko musie się chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten tragicznie zasyfiony dworzec zniknie z Centrum miasta  ??!!!! Panie prezydencie Żuk !!!!! Ile ten syf na Lubartowskiej, Ruskoej i Tysiaclecia bedzie trwał ??!!! Wstyd dla pana i calej rady miasta !!!
 No i PiSowski trol,piszący płatne komentarze,wykazał się inteligencją na miarę  Suskiego. Czy wiesz chociaż baranie gdzie w Lublinie jest ulicą Dworcowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jestem bardzo ciekawy co wtedy robila ochrona dworcowa pkp ? , bo to siedzialo praktycznie na parkingu przed glownym wejsciem na dworzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki problem kolesia znaleźć. Tylko dupy nie chce się ruszyć policji.Co za problem znaleźć kolesia? Wystarczy sprawdzić na stacjach GSM kto się o tej porze logował lub był zalogowany i aktywny. W rzeczywistości może być z 20 nie więcej. Dla policji to moment do sprawdzenia.  Tylko musie się chcieć.
 Chłopie mas pojęcie o czym piszesz??? Chyba nikłe!! Mniej filmów amerykańskich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...