Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie kto poniesie koszty roboty 2.Dlaczego z tak cienkiej rury czy blach zostały wykonane 3.Prosze o podanie dostawcy bubla trakcji potrzymującej troleje elektryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do henryk doczytaj do końca artykuł to odpowiedzi na pytania się znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ paskudna plątanina drutów. Wkrótce tak będzie wyglądało całe miasto. Byłem wielkim zwolennikiem trolejbusów ale jeśli w ten sposób mają odrutować co drugie skrzyżowanie w mieście to zmieniam zdanie. Przestaję się też dziwić konserwatorowi, że nie pozwala na trolejbusy na Krakowskim Przedmieściu i 3 Maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za firma? wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk napisał:
Prosze o podanie dostawcy bubla trakcji potrzymującej troleje elektryczne [/quote]
Gość napisał:
co to za firma? wie ktoś?
Ja piernicze ludzie, za dużo alkoholu chyba.. przecież jak wół jest wszystko napisane [quote]Koszty wymiany słupów ma ponieść ich producent – częstochowska spółka Kromiss- Bis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym tygodniu złamał się też słup trakcyjny przed rondem Lwowska / Ruska. To już kolejny złamany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...