Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Żadna szkoła nie została wytypowana do wsparcia programu bez zgody dyrektora, lecz w drodze wspólnych spotkań i porozumienia z miastem. Dyrektorzy samodzielnie ustalili zakres czasowy, w którym mogą zorganizować przyjmowanie wniosków – podkreśla Olga Mazurek z biura prasowego ratusza. – Ze względu na to, że szkoły są placówkami podlegającymi miastu, nie ma potrzeby podpisywania żadnych umów."- który dyrektor znajdzie odwagę, żeby odmowić, skoro zależy mu na stołku? A który nauczyciel podskoczy, jak dostanie służbowe polecenie? Gwarantuję, że żaden. Tak pokornej grupy zawodowej nie ma w calym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnidy z ZNP już kombinują jak buntować ludzi. To taki KOD w edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w zasadzie taki nauczyciel może potem rozpowiadać na prawo i na lewo kto ile zarabia, bo nie jest urzędnikiem i jego taka tajemnica nie obowiązuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni pracować 40 godzin tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast na rekolekcje , można by wnioski przyjmować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nauczyciele będą przyjmować wnioski, czy pracownicy obsługi pracujący w szkołach? Jeżeli tylko pracownicy obsługi którzy mogą dodatkowo zarobić to chyba fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnidy z ZNP już kombinują jak buntować ludzi. To taki KOD w edukacji.
Kod to ci sie w mozgu uszkodzil, chyba nieodwracalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w zasadzie taki nauczyciel może potem rozpowiadać na prawo i na lewo kto ile zarabia, bo nie jest urzędnikiem i jego taka tajemnica nie obowiązuje ?
Nie może rozpowiadać. Nauczyciele są państwowymi urzędnikami ( za sprawą Romana Giertycha).  
zamiast na rekolekcje , można by wnioski przyjmować
Ksiądz proboszcz ma najlepsze rozeznanie odnośnie dzietności. Niech urządzi wielkanocna kolędę i zrobi "spis powszechny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni pracować 40 godzin tygodniowo.
no i w związku z tym mają obowiązek realizować obietnice wyborcze? w imię czego? to może lekarz zbierze dane przy wizycie kontrolnej?  albo urzędnik skarbówki podczas rozliczenia pitów? bo tak po prawdzie to MOPS czy MOPR za to pieniądze bierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam kurwa dam 500+do roboty wypierdalac nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie jęczą, pracują po kilkanaście godzin tygodniowo i jeszcze źle jak im nie pasuje niech sie zamienią z tymi co po 10 godzin tyrają w markecie czy na budowie z dużo mniejszą kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele będą zajmowały się przyjmowaniem wniosków a z dzieciaków wyrosną takie głąby jak niżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nauczyciele będą przyjmować wnioski, czy pracownicy obsługi pracujący w szkołach? Jeżeli tylko pracownicy obsługi którzy mogą dodatkowo zarobić to chyba fajnie.
Pracownicy administracji w szkole. Niestety nie zarobią sobe dodatkowo, bo będą przyjmować wnioski w swoich godzinach pracy. Tylko pytanie, kiedy będą mieli czas, żeby nadrobić swoje zadania wpisane w pensum. Dla nieuświadomionych - administracja pracuje 8 godzin dziennie. (Pracownicy obsługowi to panie sprzątaczki, woźne, konserwator.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem nauczycielem i nic mi się nie stanie jak przyjmę kilka wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem nauczycielem i nic mi się nie stanie jak przyjmę kilka wniosków.
To się zgłoś na ochotnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, lenie robią dzieci z nudów i dla pieniędzy a nauczyciele mają ich obsługiwać, ja pier***ę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.,,Również jestem nauczycielem i nic mi się nie stanie jak przyjmę kilka wniosków."  BRAWO !!!! BRAWO !!!  OTO JEST STUPROCENTOWY NAUCZYCIEL.....!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP chce przyjmować do Polski dzicz, która rozwala Europę. Cokolwiek powiedzą, to nie są wiarygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...