Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani kurator,proszę robić swoje i nie słuchac tych co przez 8lat rządówPO PSL nic dla nauczycieli nie robili,tylko spijali śmietankę.Jedna ważna sprawa to powinien być powrót oświaty po MEN i kuratoria.To bycie w łapach samorządowców(czyt. kolesiów) tylko szkodzi szkolnictwu,całej oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co SOLIDARNOŚC zrobiła w sprawie wymiaru pensum dla nauczycieli grup mieszanych?? Czy kiwnęła choćby jednym palcem aby nauczycielom uczącym w dziadowskich warunkach w grupach mieszanych pomóc w uczeniu dzieci 6-letnich czytania, pisania, liczenia wg nowej podstawy programowej? Może SOLIDARNOSC opublikuje poradnik dla tych nauczycieli, jak pracować z grupą mieszaną 26 dzieci na 30 mkw, z łazienką daleko na korytarzu, bez pomocy drugiej osoby mając maleńkie dzieci bez umiejętności samoobsługi oraz 6-latki wymagające zrealizowania wymaganych treści programowych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurator i wojewoda do wymiany- nie radzą sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kurator może spać spokojnie. "Dobrej zmianie" w oswiacie nic nie zagraża. Nauczyciele niczego nie podpiszą, z niczym nie wystąpią, bo drżą o swoje miejsca pracy i nie chcą trafić na czarną listę. Poza tym- jaki jest cel występowania z petycjami do dyrektorów, ktorzy tylko dysponują kwotami na bieżące wynagrodzenia, a te kwoty płyną z organów prowadzących?Dyrektor to se może... Tym bardziej, że żaden dyrektor po stronie nauczycieli nie stanie, bo dyrektorzy też w panice, świadomi, że przewielebny naczelnik państwa ma jeszcze całą armię wiernych giermków, którym trzeba wygodne posady dać- kwalifikacje nie są niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam do żadnego strajku nie przystępuję, swoją walkę o pracę sama toczę od lat - bo doświadczonym się zmniejsza etaty, gdy jakaś córka PSLówki musi pracować, najlepiej na moim miejscu, i kto mi w tej walce pomaga? nikt zupełnie, dyrektor o siebie dba, to niech mu chociaż ten PiS palcem pogrozi, skoro ja nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP to relikt socjalizmu zblatowany z kod i PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kurator,proszę robić swoje i nie słuchać tych co przez 8 lat rządów PO PSL nic dla nauczycieli nie robili,tylko spijali śmietankę. Jedna ważna sprawa to powinien być powrót oświaty po MEN i kuratoria.To bycie w łapach samorządowców (czyt. kolesiów) tylko szkodzi szkolnictwu,c ałej oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk ZNP to blew bo nauczyciele szkół podstawowych i średnich w większości nie będą strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wraz z innymi f.Policji oslanialem ja w czasie manifestacji ktore organizowala wraz ze swoim kolega p Krolem I sekretarzem POP tego juz nie chca pamietac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wystąpiłaś POdla pływaczko w obronie nauczycieli grup przedszkolnych z dziecmi szescioletnimi w ich obronie, gdy trwaly spory sądowe o ich pensum!!?? Teraz ci nauczyciele nie mają prawa do pełnego etatu- zabrala im go religia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...