Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pyskówkę kibica Motoru z dziennikarzem Polsatu (wideo)

Utworzony przez partyzant, 5 czerwca 2009 r. o 11:32 Powrót do artykułu
neandertalczyki ponad prawem z placem zabaw za publiczne pieniądze. Zamknąć ten małpi gaj na zygmuntowskich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że to jest członek zarządu klubu pan G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda kretynów z Lublina. Nie wyszło im z innymi kibicami próbują bić zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie twardziele a teraz znowu łomot dostali od Lechitów:) Normalnie żenada:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale półmózgowiec, szkoda słów na takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem że gorszych P****** i K****** od Policji to już nie ma. A JEDNAK SĄ KIBOLE MOTORU:D hahahaha POLSKA SIĘ ŚMIEJE, MOTOR SPIE****DALA U SIEBIE:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę bronić kibiców Motoru, ale po co dziennikarz wchrzania się w takie sprawy ? Najpierw prowokuje a potem dziwi się, że taka jest reakcja... Na początku dostał jasną odpowiedź, że nikt nie będzie z nim rozmawiał, a że potem dalej "nalegał" na odpowiedź no to wyszło jak wyszło... Niech się lepiej cieszy, że koleś się opanował przed kamerą bo gdyby jej nie było to dziennikarzyna dostałby po ryju i to zasłużenie. Tylko wtedy już oczywiście afera na całą Polskę by była Uważam, że "kibice" nic tutaj nie zawinili, a tylko redaktorek szukał sensacji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce powinny być surowe kary dla takich bandziorów, od dożywotniego zakazu wchodzenia na mecz, kary od 10 000 tyś zł grzywny, po roboty publiczne i więzienie! Bydło i tyle. Na zachodzie Europy też były takie problemy. Państwo powinno karać kluby zato, że nie potrafią dopilnować swoich pupili (pseudobydła). W Lublinie w tej chwili jest jedna wielka tragedia, nikt się tym nie przejmuje. Na osiedlach są wielkie grafiti "Niech nas nienawidzą, byle się na bali" - kto na coś takiego pozwala? Przecież takie teksty są agresywne i demoralizujące. W dodatku przy okazji każdego meczu motoru na osiedlach pseudokibice organizują sobie fety pod blokami, piją i śpiewają (większość to oczywiście niepełnoletni - bo komu może to imponować, jak nie niedorozwojom i dzieciakom?) Można od tego zwarjować. I nadal, nikt nic nie robi... ktoś kto na to pozwala powninen po prstu odpowiedzieć, nie jest bezpiecznie i tyl! I na koniec dodam, że jestem kibicem piłki nożnej, z miłą chęcia poszedłbym na mecz w Lublinie, ale jak sobie pomyśle o tych świrach i deb***ach to mi się nie chce i wole siedzieć w domu niż ich oglądać. W dodatku prawie każdy mecz motoru jest przez nich przerywany, co to jest za widowisko? Gdzie są rodzice? Gdzie Policja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Nie chcę bronić kibiców Motoru, ale po co dziennikarz wchrzania się w takie sprawy ? Najpierw prowokuje a potem dziwi się, że taka jest reakcja... Na początku dostał jasną odpowiedź, że nikt nie będzie z nim rozmawiał, a że potem dalej "nalegał" na odpowiedź no to wyszło jak wyszło... Niech się lepiej cieszy, że koleś się opanował przed kamerą bo gdyby jej nie było to dziennikarzyna dostałby po ryju i to zasłużenie. Tylko wtedy już oczywiście afera na całą Polskę by była Uważam, że "kibice" nic tutaj nie zawinili, a tylko redaktorek szukał sensacji ...
To jest reakcja nabuzowanego sterydami bezmózgowca. Wiadomo, ze dziennikarze prowokują ale nic nie usprawiedliwia takiego działania. Koleś jest żałosny, te podskakiwanie, zaciśnięte pięści - żenada. Powinno mu być wstyd, ze zrobił z siebie idiotę i cała Polska teraz się z niego śmieje. Kretyn po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELCY HULIGANI Z MOTORU ZAWSZE ZACZYNAJA I PIERWSI UCIEKAJĄ TAK BYŁO NA MECZU Z WIDZEWEM TAK JEST TEŻ POKAZANE NA TYM FILMIKU. JAK BY PRZY PANU REDAKTORZE Z POLSATU STANĄ JESZCZE KTOŚ TO WIELKI KIBOL NAWET BY NIE PRZYSAPAŁ. SZKODA TYLKO PIENIEDZY NA TEN KLUB ZAORAĆ TO BOISKO A KIBICÓW ZATRUDNIĆ DO SADZENIA ZIEMNIAKÓW NA NIM. PRZEZ TAKICH deb***I JAK TEN PAJAC NA FILMIKU MOTOR NIE MA KASY NAWET NA PIŁKI BO KIBICE PRAWDZIWI NIE PRZYJJDA NA MECZ ŻEBY TAKIE SZKARADNE MORDY OGLADAĆ ZACHOWUJĄCYCH SIE JAK STADO BYDŁA NIE DOROZWOJÓW. POMYŚLCIE GŁĄBY DLACZEGO INNE KLUBY MAJĄ KASE Z BILETÓW A WY NIE I DLACZEGOI INNE KLUBU NIE PADAJĄ JAK WASZ ODPOWIEDŹ JEST JEDNA NA MECZE INNYCH DRUŻYN PRZYCHODZĄ CAŁE RODZINY KIBICE UMIEJĄ SIĘ ZACHOWAĆ NIE KLNA TYLKO ŚPIEWAJĄ BURD TEŻ NIE MA, I NA TE MECZE PRZYCHODZI PO KILKA TYSIĘCY LUDZI W KAŻDYM WIEKU A NIE JAK U WAS 5 DOROSŁYCH RESZTA ULGOWE NA LEGITYMACJE Z PODSTAWÓWKI WCHODZI. SKŃCZCIE TO POŚMIEWISKO I SIĄDŹCIE NA du*** BO NASTĘPNE MECZE BEDZIECIE OGLĄDAĆ W 2 LIDZE ALBO JESZCZE NIŻEJ. WSTYD ZA TAKICH IDIOTÓW JAK WY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za Komentarz naprawdę dobry nie wiem po co Miasto Utrzymuje ten beznadziejny klub ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie , co robi ten bezmózgowiec w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich ? pracownikom i działaczom nie przeszkadza to jak widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz nie jest tu bez winy, bo kazdy by sie zdenerwował słyszac takie okreslenia jak bandyta, swołocz....ale nie zmienia to faktu ze kwadrat dosc agresywnie zareagował i w zasadzie zenujacy to był widok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam tych wsztstkich co tak piszą na kibiców to jak ten dziennikarz sie zachował za te wyzwiska kibic powinien do prokuratury trawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, a może zbierzmy grupe i złapmy tego szmaciarza. Wpier***imy mu i rozbierzemy i przywiązemy na środku miasta, na pewno ma malutkiego, ha, ha, ha. Wszystko nagramy i puscimy w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nibył kibic Motoru to był pszebrany dziennikarz bo ja go znam bo pracowałem znim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudy napisał:
to nibył kibic Motoru to był pszebrany dziennikarz bo ja go znam bo pracowałem znim
Pszebrany? A cóż to za nowe słowo w języku polskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Niech się lepiej cieszy, że koleś się opanował przed kamerą bo gdyby jej nie było to dziennikarzyna dostałby po ryju i to zasłużenie. Tylko wtedy już oczywiście afera na całą Polskę by była Uważam, że "kibice" nic tutaj nie zawinili, a tylko redaktorek szukał sensacji ...
Tu nie trzeba robić sensacji, bo sensacja już jest. Wszyscy pożal się Boże kibice motoru ośmieszają lubelską piłke nożną, demolują miasto i sieją postrach wśród cywilizowanych ludzi. Tak być nie powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie kibic tylko bandyta, tacy to wogole niepowinni miec wstepu na stadion. Przez takich "kibiców" niemozna normalnie z rodzina na mecz sie wybrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...