Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółw trzymany na smyczy, legwan hodowany na parapecie. Tak ludzie traktują zwierzęta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2017 r. o 11:04 Powrót do artykułu
Mamy bardzo poważny problem z traktowaniem bezbronnych istot, ale nie jest to fenomen ostatnich lat! Stosunek człowieka do zwierząt świadczy o całej nadwiślańskiej cywilizacji! A argumenty, że "inni też tak robią" wcale do mnie nie przemawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żółwie stepowe maja tendencje do włażenia pod lodówki za meble , zakopywania sie w ogródku na noc i znikania , patent z linką może niezbyt elegancki ale skuteczny, ja wiązałem swojemu antenkę 30 cm i kolorowa kokardę na antence dzięki temu zbieg miał wolność a ja widziałem gdzie sie zakopał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żywe stworzenia traktują jak przedmioty. Świadczy to o ich całkowitej głupocie. Sami mówią "ja nie wiedziałam/em".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stereotypowe. Najpierw łzawa historyjka do rozczulania osobników o umysłowości przedszkolaka, a potem numer konta. Po prostu znowu ktoś szuka frajerów którzy zapłacą za jego hobby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...