Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZOOPARK 2019 w Lublinie: Tłumy odwiedzających w Targach Lublin [zdjęcia, wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2019 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Te dziewczyny tylko by przytulaly i braly i calowaly te stworzonka, zjadly by albo i polknely
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnież szczury nie są złe w smaku jak się je upiecze. W Azji płd-wsch tubylcy wręcz zajadają się pieczonymi nad ogniskiem szczurami. W ogóle w tej Azji to chyba wszystko jędzą co się rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIŁA REKLAMA NIECH SIĘ DZIENNIK ZAJMIE WYSTAWCAMI ZWIERZĘTA NIEKTÓRE WODY NIE MAJA I PRACUJĄ PSEUDO FUNDACJE SAME PSY W KLATKACH TRZYMAJĄ A STRAŻ MIEJSKA I ICH EKO PATROL AKURAT W WEEKEND TEN NIE PRACUJĄ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet normalny - 20 zł (!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet normalny - 20 zł (!!!)
 Tyle co butelka najtańszej wódki,ale jak widzę wybierać długo nie musiałeś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, widziałam, czuje się zniesmaczona. Ilość ludzi przerosła organizatorów. (Galerie zamkniete, więc "rodzinnna niedziela") Moje prywatne spostrzeżenia: -tyle chamsta i patologii na raz dawno nie widziałam. Madki polki nie domyte, dzieciaki rozwrzeszcane, ojcowie w większości z pokaźnym brzuchem fastfoodowo-piwnym stoją ze znudzonymi minami. Teraz jest moda na troje bachorów plus ciąża (wiadomo emeryturka już jest). Dzieciaki nie dopilnowane, robią co chcą, zero wychowania i kultury. Kiedys 500+ nie mieli, to te patologie w domu siedziały, bo na bilet im było szkoda , wolały pochlać (no może to i jakiś plus, że dziecko coś zobaczy) Tealety zasikane przez dzieciaki (i chyba nie tylko) Nikt nie przejmuje się , że jakkaś kolejka obowiązuje, bo przecież Brajan , czy Kariynka chce zobaczyć i drze ryja. No i mój kur... hit, każdy , dosłownie każdy z komórką w ręku, bo trzeba uwiecznić papugę, kure czy inne zwierze w brudnej klatce albo jak mały bachor pije soczek przy motylkach..., czy wytatuowany kryminalista popychający moje dziecko, bo on idzie ze swoją córką PIERWSZY. Na koniec te kilkusetmetrowe kolejki na parkingu do wejścia (w środku i tak już nie było miejsca) podsumowały niedzielny wypad. Jak już napisałam: tak mam dziecko, 500 + nie biorę :) - sama muszę na nie zarabiać , jest wychowany, mówi przepraszam, ma więcej kultury niż nie jeden dorosły cham. Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...