Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta popularność wynika z zamkniętych marketów. Byłem. 3/4 hali to gołębie i kury, największa atrakcja dla dzieci to przejażdżka kucykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też ze starom posłali my gówniaki. Je to 500+, to niech coś robiom. Przy okazji na mecie kupili nam percenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!Należy zakazać te zooparki w niedziele!W niedziele ludzie mają oglądać telenowele i iść do kościoła a nie snuć się po sklepach czy zooparkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ta popularność wynika z zamkniętych marketów. Byłem. 3/4 hali to gołębie i kury, największa atrakcja dla dzieci to przejażdżka kucykiem.
  EEeee to widze kolega rosół dziś będzie jadł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radość dla ludzi, cierpienie dla zwierząt. Janusze i Grażyny poszły małpy poogladać, jak y mogły to y pewnie kupiły Dżesikom i Brajanom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta nie są wystawiane, zwierzęta przyszły oglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni sprzedawać bilety tylko  tym co byli już w kosciele, a ludziom innych wyznań zabronić wychodzenia w niedzielę z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to znak, że przydałoby się w Lublinie ZOO z prawdziwego zdarzenia, takie jak we Wrocławiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Radość dla ludzi, cierpienie dla zwierząt. Janusze i Grażyny poszły małpy poogladać, jak y mogły to y pewnie kupiły Dżesikom i Brajanom.
 Takiemu trutniowi jak ty, to nigdy nie dogodzi. Zawsze na nie, zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacyjnie sto lat za murzynami. Dobrze chociaż że piwa nie sprzedawali jak rok temu :) Jeśli chcecie zobaczyć fajne wystawy proponuje ruszyc tylki za Lublin. Fajne wystawy sa na stadionie nardowowym, w kwietniu szykuje się Nadarzyn (Animals days)... a wiejskie masówki pozostaną wiejskimi masówkami ze stadami wrzeszczących bachorów... kosztem zwierzat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam 1 raz (dostałam wejściowki) i ostatni. Szkoda mi było zwierząt. Dzikie tłumy,rodzice z dziećmi rozpychającymi sie, wozki bez opamietania tratowały nogi sąsiadow. Dobrze że wiekszość biedakow w klatkach niała wszystko i wszystkich w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczna organizacja, której od kilku lat nikt nie potrafi poprawić. Wstrętne "babsztyle" depczące i rozpychające się "żeby tylko mój Brajanek zobaczył węża"...... Do tego obsługa zaspana, w stylu iście PRLowskim. Szumne zapowiedzi a potem rozczarowanie brakiem najciekawszych okazów. Targi Lublin potrafią zorganizować tylko Cavaliadę ( dlatego że organizacyjnie odpowiadają inni ludzie, pozostałe imprezy to żenada wioskowa dla mózgów wyklętych. Stanowczo odradzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwa po prostu zabrakło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qlokiejsdrgryjyuka napisał:
A może to znak, że przydałoby się w Lublinie ZOO z prawdziwego zdarzenia, takie jak we Wrocławiu.
 Jest w Zamościu. To niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja - dno totalne. Maskara.  Nie mogę zrozumieć jak można brać pieniądze za taka organizację.  Powinny w zarządzie polecieć głowy ze stołków za to co przygotowały osoby odpowiedzialne za organizacje - raczej czego nie przygotowały.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...