Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostali sami ze swoim cierpieniem

Utworzony przez xyz, 23 czerwca 2008 r. o 08:27 Powrót do artykułu
ciekawe co w tym szpitalu robią pielęgniarki, a szczgólnie ta społeczna????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki wraz z lekarzami szykują się do kolejnego strajku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle prawdziwe oblicze Lublina polskich lekarzy i pielęgniarek.Potrafią tylko wyciągać łapy po pieniądze i nic więcej.Chory i potrzebujący pomocy człowiek absolutnie ich nie obchodzi.Oto prawdziwy obraz polskiego społeczeństwa.Są jednak małe wyjątki w tym zgniłym społeczeństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie są wyjątki. Gdyby ta kobieta miała pieniądze z pewnoscią inaczej by się nią zajęto a tak rzeczywiście została z tym wszystkim sama. Prawdopodobnie uratować się jej nie da, jeżeli już są przerzuty to i tak umrze ale to wcale nie upoważnia lekarza do traktowania w ten sposób pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No katolickie felczery !!! Pokazcie że potraficie pomoc czlowiekowi a nie tylko wyciagać łapska po kasę i pier***ić farmazony o katolickim miłosierdziu !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgniarki tu są winne najmniej! Z tego co wiem - piguły są tam w porządku POPIERAM NATOMIAST STYX- a zwłaszcza to o katolickim miłosierdziu. Ja już dawno przestałem być katolikiem, ale gdy czytałem artykuł to łezka mi sie w oku zakręciła- w myśli krzyczałem : boże gdzie tu sprawiedliwość. A zabrałbyś zamiast tej kobiety paru darmozjadów w czarnych sukienkach- pozdrawiam PSYCHOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...