Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idealnie je widać, na ich miejscu sam bym się zgłosił. Poza tym, kto zostawia cenne rzeczy i sobie odchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek położył i pewnie zapomniał bo zaczął myśleć u przymierzaniu. Zdarza się. Ale czy to oznacza, że należy od razu coś mu ukraść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad takich debili bezmózgowców jak ten gość tylu w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha lampucery bronowickie, technika monitoringu je przerosla a ta druga jak sie oblizuje przy kasie, pewnie hajs przelicza ile wyciagnie a tu zapowiada sie wizyta u dzielnocowego, chyba ze on pierwszy do bladzi przyjdzie.a wogle co to za sklep bo chyba nie biedra a koles tez ogarniety albo gdzies z zachodu przyjechal do rodziny, gdzie w Polsce cos na chwile z oczu spuscic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz niedługo taki margines społeczny dostanie po 500zl na dziecko czyli większość ok 2000zl /m-c , bedzie na wódke to moze kradzieże się troche zmniejszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukrainki zajumały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, przykro mi się robi jak pomyślę gdzie przyszło mi żyć. Kraj oszustów i złodziei, nic nie można na sekundę zostawić, bo zaraz ukradną a ludzie jeszcze będą wytykać nieostrożność osoby poszkodowanej!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealnie je widać, na ich miejscu sam bym się zgłosił. Poza tym, kto zostawia cenne rzeczy i sobie odchodzi?
Uwierz mi, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, mi się zdarzyło portfel w rejestracji w szpitalu zostawić tylko ja trafiłem na uczciwego znalazce. Nie raz zostawiałem portfel czy telefon czy tablet gdzieś obok bo musiałem użyć obu rąk itp. i do tej pory nikt mnie nie okradł. Zdaje sobie sprawę że jest to lekkomyślne, ale jeszcze mi się nie trafiło takie wredne babsko co sobie podchodzi i bierze jak swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe d..py. Przesłuchałbym je, oj przesłuchał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad takich debili bezmózgowców jak ten gość tylu w tym kraju
  Tego nie wiem. Całe szczęście przyszłość naszego kraju nie jest zagrożona, bo poza takimi jak ten gość, mamy też wielu podpbnych do autora komentarza ideałów i eksperów od szystkiego, co się nigdy w zyciu nie zapomnieli, nie byłi zmęczeni ani roztargnieni. Zawsze 105% formy. Jestem święcie przekonany, że w życiu codzinnym też są tak idealni, a nie tylko na forum :-) W końcu ktoś kto ma kompleksy, nigdy w życiu nie napisałby takiego komentarza ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe d..py. Przesłuchałbym je, oj przesłuchał...
Oj musisz byc niezle zdesperowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jednak nie przesada nie wiadomo czy ukradły a publikuje się ich wizerunek sąd bez sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie Toto i pazerne... Aż przykro patrzeć na te kobiety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darujci im ten wyczyn chcialy tylko Po przeczytaniu podniesc iloraz swojej Inteligencji Zaczely praktykowac na Czyjejs wlasnosci moze w przyszlosci Zasila szeregi policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...