Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrezygnował z mandatu w Radzie Miasta. Będzie zastępcą prezydenta Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2018 r. o 12:55 Powrót do artykułu
A przypadkiem nie chodziło o to, żeby wziąć odprawę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo i powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem nie chodziło o to, żeby wziąć odprawę???
 Radny odprawę? Po co komentujesz sprawy, o których nie masz pojęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie kto temu człowiekowi powierzył by swoje np oszczędności lub dorobek życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Banach nie jest oby z PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Marszalki odwolali bardzo merytorycznego dyrektora Kloca z Wydzialu EFS z Czechowskiej. On byl z PO. To moze do urzedu miasta przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Marszalki odwolali bardzo merytorycznego dyrektora Kloca z Wydzialu EFS z Czechowskiej. On byl z PO. To moze do urzedu miasta przyjdzie.
 Kloc to PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompetentny i merytoryczny, oby pracował w UML jak najdłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy handluje jeszcze gazetką kościelną po kościołem św Jadwigi na Czechowie ma tam duże poparcie mocherowych beretów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to jednak prawdziwa kuźnia kadr. Katecheta wiceprezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam pana Mariusza Banacha. Fachowiec na właściwym stanowisku. Niezwykle uczciwy i prawy człowiek. Dzięki niemu przywraca mi wiara w to, że polityka może być uczciwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w następnych wyborach niech mieszkańcy Czechowa już nie głosują na niego bo i tak on radnym nie chce być [pewnie za mała kasa ].On zawsze będzie chciał być co najmniej wiceprezydentem a może i prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ryk pituchy to miód na nasze uszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Marszalki odwolali bardzo merytorycznego dyrektora Kloca z Wydzialu EFS z Czechowskiej. On byl z PO. To moze do urzedu miasta przyjdzie.
 I zatrudnił w jego miejsce syna dyrektora z urzędu Wojewódzkiego niejakiego Wysoka. A tydzień temu chłopina był tylko szarym pracownikiem i już jest dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również znam Pana Mariusza i większej klasy życzliwości i profesjonalizmu nie znam trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wypadku mam amputowaną rękę, z ZUS-u nie dostaję ani złotówki bo nie mam 5 lat pracy ale nie narzekam, nie mam goryczy. Doceniam to co mam BÓG ŻYWY - JEZUS dał mi pójść do pracy. Zarabiam ok 2 tysiące złotych ale doceniam to co mam. Mam w Chrystusie nieskończenie większe skarby niż ziemskie góry złota - w NIM mam pokój ducha, wieczne obietnice, miłość agape, nigdy nie zagrozi mi samotność, wiem że każdym dniem bliżej spotkania z NIM twarzą w twarz w rajskiej wiecznej chwale. Co by się nie stało dalej, to nigdy sam - Zbawca jest ze mną. Zależy MU na każdym z nas - gdyby było inaczej to nie przyszedłby na ziemię i nie umarłby za nas - więc błogosławi ufający MU, idący za NIM przez ten coraz gorszy świat. Polecam czytać Biblię, Dominik _________ Google : " amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ta merytoryka u tego dyrektora z Czechowskiej to kekka przesada. Jako beneficjent EFS znam ,tylko 3 merytorycznych dyr znajacych sie na swojej robocie: I.N. H.Rz. i M.F.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
religijny hipokryta blisko zwiazany politycznie z postPiSowskim euroosłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy? A znasz jego drogę polityczna? Na podobne zachowanie na Śląsku mówią zdrajca i ciul. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pecunia non olet.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...