Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobią biznes na kulach z szyn

Utworzony przez Cancer, 21 stycznia 2014 r. o 10:20 Powrót do artykułu
Ho! Ho! Trzy tysiące pięćset kul rocznie to nie w kij dmuchał Licząc dni robocze toż to tuzin dziennie. Po prostu poziom światowy, a Polacy wciąż, diabli wiedzą czego, narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ostatnio cicho o tej benzynie z Nałęczowianki co to ją prof. Dobiesław Nazimek z premierem Pawlakiem mieli robić i o tym prądzie z wodoru i vice versa, co go robić miał prof. Wendeker. Tematy to poważne nie jakieś tam pogrywanie w kulki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos slabo mi to obrazuje zapotrzebowanie w skali kraju i ciezko mi porownac tony do sztuk nie majac ani masy jednej kuli ani gestosci ani nic prof. Zbigniew Pater z Politechniki Lubelskiej slabo ulozyl zadanie moze mi ktos z tych danych wyliczyc ile to jest wagowo te 3,5 tys sztuk kulek albo jedna kulka albo te iles tam ton kulek ile to sztuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy tylko nadzieję że nie będzie to strzał kulą w płot bo wiadomo że to człowiek strzela ale Pan Bóg kule nosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tyle kul do maszyn górniczych skoro przemysł wydobywczy w Polsce leży i kwiczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos slabo mi to obrazuje zapotrzebowanie w skali kraju i ciezko mi porownac tony do sztuk nie majac ani masy jednej kuli ani gestosci ani nic prof. Zbigniew Pater z Politechniki Lubelskiej slabo ulozyl zadanie moze mi ktos z tych danych wyliczyc ile to jest wagowo te 3,5 tys sztuk kulek albo jedna kulka albo te iles tam ton kulek ile to sztuk
  A co nie masz już co robić, że oczekujesz "zadań" od profesora? ;) Jakoś nie widzę żadnego sensu w upublicznianiu masy i gęstości kuli, gdyż to ludzi po prostu nie interesuje. Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast bawić się w internetach. Powinniśmy się cieszyć, że w końcu powstaje coś nowego, ale typowy Polaczek zawsze musi znaleźć sobie powód do drwin i śmieszków. Heheszki zabawnie. :) Z chęcią poczekam i zobaczę, co Ty anonimie wymyślisz pożytecznego. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...