Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZTM Lublin: Kwietniowe zmiany tras autobusów

Utworzony przez kania, 10 marca 2011 r. o 14:43 Powrót do artykułu
po co pisac o znowu o tych autobusach ? wiadomo, że zaraz znajdą się tacy którym coś tam nie pasuje tacy którzy mają własne super rozwiązania jak w miescie w którym prezydent zabiera pieniądze z budżetu na komunikację zadowolić wszystkich pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki dwukrotnie większej częstotliwości linii na os. Nałkowskich, neoplany i przegubowce z 40 będą mogły pójść na linie 10, 26 i 31.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci imbecyle z ZTM muszą wiecznie psuć coś co się już sprawdziło. Wysłać ich na kurs dla kierowców autobusów, z ich pomyślunkiem i inteligencją skończą kurs po 10 latach. A przez ten czas będzie MPK spokojnie przewoziło ludzi i nikt nie będzie spóźniał się do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kasują jedyne połączenie z Czechowa na plac Litewski???? Linia 15 zawsze tu dojeżdżała i jest to świetne połączenie. przecież nie będę leźć przez pół Czechowa by skorzystać z linii 26!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się drzesz, będziesz miała z Koncertowej 55 po trasie 15b czyli na Litewski a z powrotem przez Okopową. Czytać to trza umić :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo właśnie trzeba umić!! Cytuję: Linia 55 dojedzie z Felina na Czechów: z Lipowej skręci w Racławickie, dalej pojedzie Długosza, Wiaduktem Poniatowskiego, Kompozytorów Polskich i Koncertową do pętli przy os. Choiny. |Jeśli skręca z Lipowej w Racławickie i Długosza i dalej na wiadukt to jakim cudem zahacza o Plac Litewski?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli 55 będzie jeździć przez Okopową (bo może redaktor się pomylił), to z placu Wolności na plac Litewski jest rzut beretem, tak samo z Lipowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 pojedzie w kierunku Felina: Racławickie - Krakowskie - Kapucyńska - Pl. Wolności, a w kierunku Czechowa: Pl. Wolności - Narutowicza - Okopowa - Lipowa - Racławickie. Tak by logika nakazywała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Dlaczego kasują jedyne połączenie z Czechowa na plac Litewski???? Linia 15 zawsze tu dojeżdżała i jest to świetne połączenie. przecież nie będę leźć przez pół Czechowa by skorzystać z linii 26!!!
Kobieto ty umiesz czytać i myśleć? Nowe 55 to połączenie obecnego 55 i 15b więc co się czepiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boowa napisał:
Kobieto ty umiesz czytać i myśleć? Nowe 55 to połączenie obecnego 55 i 15b więc co się czepiasz?
Samo czytanie nie wystarczy, natomiast z myśleniem to ty masz duże kłopoty. Przecież wiadomo że jak się za coś biorą te tępaki z ZTM to nie po to żeby coś poprawić tylko popsuć co się tylko da a może nawet więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd ty możesz o tym wiedzieć. Te "tępaki" wiele rzeczy już poprawili i wkrótce kolejne poprawią. Ale oczywiście najlepiej siedzieć i narzekać szczególnie jak w temacie organizacji transportu zbiorowego nie ma się bladego pojęcia. PS. Nie, nie pracuję w ZTM, ani nikt z mojej rodziny. Widzę natomiast jak pomału wszystko się zmienia na lepsze w porównaniu do tego "Bangladeszu" jaki mieliśmy jeszcze kilka lat temu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer od 20 lat napisał:
Ciekawe skąd ty możesz o tym wiedzieć. Te "tępaki" wiele rzeczy już poprawili i wkrótce kolejne poprawią. Ale oczywiście najlepiej siedzieć i narzekać szczególnie jak w temacie organizacji transportu zbiorowego nie ma się bladego pojęcia. PS. Nie, nie pracuję w ZTM, ani nikt z mojej rodziny. Widzę natomiast jak pomału wszystko się zmienia na lepsze w porównaniu do tego "Bangladeszu" jaki mieliśmy jeszcze kilka lat temu...
też mam podobne wrażenie: nowe autobusy, nowe przstanki, bilety elektroniczne, biletomaty, płacenie przez komórke, wprowadzanie takich samych kolorów autobusów, uporzadkowanie prywaciarzy, ma być też system pokazujący za ile bedzie autobus. to jak na takie biedne miasto jak Lublin z biednymi mieszkańcami, bezradną radą, prezydentem bezpomysłu i tak nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeca robić coś muszo a naj lepiej jest wsadzić kij w mrowisko bo po co dwie krótkie linie jak można zrobić jedną która WLECZE się przez całe miasto i jest stale na opóżnieniu a barany z ZTM karzą za złą obsługe danej lini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko znowu zmiany! Nawet kierowcy nie nadążają za tymi zmianami, każdy kurs inaczej! A ztm to se może zmienić i wszystkie linie, a jak nie zlikwidują tych biletów w autobusie to i tak bedą zawsze opóźnione!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stworzno przedsiębiorstwo ZTM po to żeby mieszać w tej komunikacj miejskiej bo jak by nie mieszali to co by robili tu trzeba karbowego żeby stał nad nimi z nachają to by myśleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM jest naszej "kochanej"władzy potrzebne do tego aby zawsze można było wsadzić w ramach wdzięczności kolesiów. Co robi ta firma? ano bierze kasę od miasta i przekazuje je do innych firm za "ekspertyzy" badania, bilety elektroniczne i inne pierdoły nikomu z użytkowników komunikacji nie potrzebne a tylko szkodliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie które autobusy jeżdżą co 15 minut a na niektóre trzeba czekać nawet i 45 min. Co to ma być!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sewr napisał:
też mam podobne wrażenie: nowe autobusy, nowe przstanki, bilety elektroniczne, biletomaty, płacenie przez komórke, wprowadzanie takich samych kolorów autobusów, uporzadkowanie prywaciarzy, ma być też system pokazujący za ile bedzie autobus. to jak na takie biedne miasto jak Lublin z biednymi mieszkańcami, bezradną radą, prezydentem bezpomysłu i tak nieźle
A co mnie obchodzą jakieś kolorowe pierdoły, biorą pieniądze, duże pieniądze to dziwne jak by nic nie robili. Dla mnie ważne aby autobusy jeździły punktualnie abym nie spóźniał się do pracy. A takie eksperymenty m.in. z linią 26 to niczemu nie służą poza poprawą dobrego samopoczucia tych "fachowców" z ZTM którzy nawet przez pomyłkę nie mogą nic dobrego zrobić. Jeśli chcą robić oszczędności na kursach to niech skasują kursy "turystyczne" po godz 10 bo tymi autobusami emeryci urządzają sobie wycieczki po mieście. Przecież można wprowadzić bilety dla emerytów ulgowe jak dla studentów. Pogłowie emerytów w Lublinie jest bardzo wysokie dlaczego ja mam płacić za przejazd emeryta skoro on zarabia więcej ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryci mają ulgowe za 1,20 darmowe jest od 70 dopiero a nie od emerytury (60 lub 65) Fakt jest taki ze znów powinni podzielic 3 ba wręcz to jest niezbędne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...