Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZTM ogłosił przetarg na 20 autobusów przegubowych

Utworzony przez annonymous, 24 grudnia 2013 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Solaris musi być a nie inne bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkopuł jest w tym że to co napisał Dziennik Wschodni jest nieprecyzyjne/   ZTM ogłosił przetarg nie na zakup 20 autobusów, tylko na obsługę linii 20 fabrycznie nowymi przegubowcami. Tak więc przewoźnik który wygra ten przetarg musi sam na własny koszt zaopatrzyć się w te autobusy.No i zgodnie z tym jak gdziała system w Lublinie, Mpk Lublin NIE MOŻE brać udziału w tym przetargu. A więc wygra kto inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj popołudniu nie przyjechał mi trolejbus 160, tak się wku... zdenerwowałem, że musiałem złość wyładować na przypadkowych ludziach. Czyżby to ten nowy syf Bogdan się popsuł??!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stać ich na to????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  wczoraj popołudniu nie przyjechał mi trolejbus 160, tak się wku...   
A może byś spojrzał na odpowiedni rozkład i byś stwierdził że nie powinno być takowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może byś spojrzał na odpowiedni rozkład i byś stwierdził że nie powinno być takowego?
  Tylko na który, jak podwykonawca ZTMu czyli MPK wiesza rozkłady z opóźnieniem, nie zdejmując nieaktualnych ? I zdarza się że czasem na przystanku wiszą już nawet nie dwa, a trzy rozkłady z których aktualny jest tylko jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może byś spojrzał na odpowiedni rozkład i byś stwierdził że nie powinno być takowego?
a może byś najpierw zapytał czy się nie pomyliłem. Nie pomyliłem się. Sprawdzałem konkretny trolejbus, o konkretnej godzinie i wiedziałem, że należy sprawdzać na rozkładach specjalnych. Wiedziałem też o któej jest następny, następny przyjechał o czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...