Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS czy OFE? Co dziesiąty zdecydował, że zostaje w OFE

Utworzony przez Gość, 9 sierpnia 2014 r. o 17:49 Powrót do artykułu
pozostałam w OFE robiąc państwu na złość, chociaż z moich najniższych wynagrodzeń  to grosze, ale pieprzony rząd niech przestanie mnie okradać, bo miałam i mam umowę z OFE i nie rozumiem dlaczego okradają mnie z moich pieniędzy, przecież ja nie zerwałam umowy, a oni wbrew mojej woli zabrali moje pieniądze z OFE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostałam w OFE robiąc państwu na złość, chociaż z moich najniższych wynagrodzeń  to grosze, ale pieprzony rząd niech przestanie mnie okradać, bo miałam i mam umowę z OFE i nie rozumiem dlaczego okradają mnie z moich pieniędzy, przecież ja nie zerwałam umowy, a oni wbrew mojej woli zabrali moje pieniądze z OFE
Wszystko kiedyś TUSK przewalił do AmberGold i POOOszłooooo w pizdu się  je... bać  wszystko,nie ma już nic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostałam w OFE robiąc państwu na złość, chociaż z moich najniższych wynagrodzeń  to grosze, ale pieprzony rząd niech przestanie mnie okradać, bo miałam i mam umowę z OFE i nie rozumiem dlaczego okradają mnie z moich pieniędzy, przecież ja nie zerwałam umowy, a oni wbrew mojej woli zabrali moje pieniądze z OFE
  popieram !!!!!!!!!!!!!!! pozostałam w OFE ! ZUS a własciwei jego złodzieje w formie konisji  przyznał i zaraz za 2 tygodnie zabrał mi rętę, byłam na komisji ze złamaną nogą  ! byłam zdolna według ZUS -u  do pracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... oszczędzajcie sami stosując proste zasady W.Buffetta. Jedyny od ponad 40lat regularnie zarabia ze średnią z tych lat ponad 20%rocznie (wysoki wynik dzięki specyfice rynku w USA z dużym udziałem firm globalnych). OFE mają jedną wadę - zbyt wysokie koszty prowadzenia rachunku. Strategia inwestycyjna ze wszech miar słuszna. Nie wiedzieć czemu NIKT w dyskusjach nie podniósł tematu skumulowanych przez ponad 40lat dywidend. To są główne zyski z inwestycji długoterminowej, a nie końcowa zmiana ceny akcji! Jak zrobić to samo, lecz bardzo tanio? Zakładamy darmowe konto maklerskie i kupujemy regularnie spółki dywidendowe. Dla osób oszczędzających niewielkie kwoty istnieją fundusze przynoszące zyski z dywidend, które nie pobierają skandalicznych 4% prowizji za zarządzanie, a znacznie poniżej 1%. Zainteresowanych pomocą w wyborze solidnych spółek dywidendowych zapraszam do kontaktu: tom.jarocki(malpa)prokonto.pl DARMOWA PORADA - wskazanie darmowego konta bez opłaty minimalnej od transakcji (zakup za niskie kwoty nie skutkuje pobraniem wysokiej procentowo prowizji). Wskażę także możliwość ucieczki od podatku Belki dla części kwoty inwestycji. Kilkanaście spółek wypłaciło w 2014r. 8-10% dywidendy, a zdarzyły się przypadki ponad 10%. Wiele spółek wypłaciło 2razy więcej dywidendy, niż można otrzymać z najlepszej lokaty bankowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...