Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozwiazac Zwiazki Zawodowe! Powiedzcie mi, w ciagu ostatnich 25 lat, czy jakikolwiek zwiazek zrobil COS dobrego dla ludzi? A nie dla swojego swiecznika? Caryca S nareszcie sie doczekala..... Pracuje w przemysle farmaceutycznym i wiem do czego firma sie posunie zeby pare milionow ugrac. Zamiast chciec wyjasnic sprawe, zwiazki, jak dzieci w piaskownicy mowia "nie bo nie". IDIOCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezzasadne to jest wydawanie publicznych pieniędzy z naruszeniem pzp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by ocenić też związki zawodowe.Zobaczyć jakie premie za cicho siedzenie dostawali ci  działacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki zawodowe to sprzedajne dziwki to gów... jest jeszcze gorsze niż dawna PZPR ,w naszym mpk to samo ZZ robią dobrze wszystkim a najlepiej sobie i preziowi.Szarego pracownika mają w d... może tak nie jest panowie S i D gdzie nasze podwyżki nowa odzierz służbowa itd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie to aż tak bardzo mi osobiście nie zależy kto będzie kierował COZL, ale bez przerwy wylewać kubły pomyj na Tę kobietę, wówczas kiedy jeszcze nie zapadły żadne wyroki - to właśnie katoliccy Pisowcy świetnie potrafią to robić, a co dokopać, przylać jeszcze raz, niech zobaczy jak to jest w Wielkim Tygodniu, wyzwać od najgorszych.Mamy takie prawo?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ono parę lat temu sterowało personelem ,wyganiając na protest na ulice. Ono judziło związki na brak etatów i kasy .Teraz ktoś ma w tym interes ,ale i tak nic nie zrobi, [do gość- to nie caryca ,tylko KRÓLowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abp Polak: Politycy powinni się nawrócić. W Polsce nie chodzi tylko o wymianę ludzi, ale o nowego człowieka, który będzie inny (nie będzie myślał o sobie i o swoich partyjnych powiązaniach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski lepiej niech się skupi na hodowli świń bo poważne sprawy go przewyższają. Tym zarzutem tylko się ośmieszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w innej jednostce organizacyjnej róznym wałkom dyrektora ukręcona łeb      Pracownicy Departamentu Kontroli i Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie poskarżyli się marszałkowi na swojego przełożonego. Według nich Jan Strojnowski, zastępca dyrektora tego departamentu, miał wpływać na treść protokołu z kontroli w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym.     POWIĄZANE     25-lecie samorządu w Puławach. Pierwsza prezydent:...   Konflikt w Muzeum Nadwiślańskim. Dyrektor...   Dyscyplinarka za alkohol w muzeum       – Po tym jak wpłynęła skarga od pracowników, marszałek poprosił dyrektora Strojnowskiego o złożenie wyjaśnień w tej sprawie. Są one w trakcie analizy przez departament organizacyjno-prawny – informuje Beata Górka, rzeczniczka marszałka województwa lubelskiego. – Żadne decyzje personalne na razie nie zapadły. Jan Strojnowski nie chciał komentować sprawy. – Czekam na decyzję marszałka – ucina. Kontrola w Muzeum Nadwiślańskim była kompleksowa i dotyczyła m.in. gospodarki finansowej, przestrzegania procedur zamówień publicznych, kwestii kadrowych i organizacyjnych, gospodarowania mieniem. Miała też wyjaśnić sprawę doniesień złożonych przez pracowników. Szefowa departamentu przyznaje, że kontrolerzy wykryli nieprawidłowości, ale o szczegółach nie chciała rozmawiać. – Nie możemy na razie ujawnić, o jakie nieprawidłowości chodzi, bo jesteśmy na etapie analizowania zastrzeżeń, które złożyła do naszego protokołu dyrektor muzeum – tłumaczy Magdalena Urbaś, dyrektor Departamentu Kontroli i Audytu Wewnętrznego.  Dodaje, że kontrola była zaplanowana, ale nie z powodu konfliktu części pracowników z dyrekcją, który trwa w muzeum od ponad roku. Sprawy nie chce również komentować Agnieszka Zadura, dyrektor Muzeum Nadwiślańskiego. – Złożyłam zastrzeżenia do protokołu i czekam na stanowisko urzędu marszałkowskiego i ostateczny protokół z kontroli – zaznacza Zadura.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratkowski dostał już drugą szansę od Boga na życie,by móc coś zmienić i stać się lepszym człowiekiem,ale cóż?!Trzeciej szansy nie dostaniesz już bracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ona wzięła KRÓLIKI do swoich badań-trzymała je w swoich apartamentach?? A może te badania były prowadzone na pacjentach???!!! Czy zostaną sprawdzone ich zgody? Czy przeżyli te badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy boją się o swoje pupska jak do nich się dobiorą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O byłą dyrektor walczy tylko jeden związek zawodowy- NSZZ Solidarnośc, którego przewodniczącym jest szara eminencja J. Krupa. Ale w COZL jest wiele innych związków zawodowych i ich członkowie są innego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZL musi upaść. Wtedy ja go kupię za 1 pln. Ja nie będę miał blokady na kontrakty. Bo Ja jestem Wielki Ja. Koledzy wiedzą, że nie jestem skąpy. Koledzy pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratkowski dostał już drugą szansę od Boga na życie,by móc coś zmienić i stać się lepszym człowiekiem,ale cóż?!Trzeciej szansy nie dostaniesz już bracie.
Nie mieszaj w to Najwyższego. A czy dostał drugą szansę od Pieknej Joli za 90 tys. ? to  jeszcze się okaże. A czy  "biznesmenowi" z Chełma wróci pamięć w sprawie łapówki dla Grabczuka ?   Strach, strach, strach rany Boskie  strach ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Tomaszu  wiecej profesjonalizmu bo cztają to  ludzie,którzy znają UZP ,obowiązki urzedników wynikające z ustawy o administracji publicznej, prawo pracy,KC i KPK  dlatego niech, Pan  myli pojęć i wiąże Pan fakty tak,że istnieje podejrzenie o wykupienie sporych reklam i faktur marketingowych przez UM lub powiązane z nim organizacje w" Sztandarze Ludu" :-)  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Tomaszu  wiecej profesjonalizmu bo cztają to  ludzie,którzy znają UZP ,obowiązki urzedników wynikające z ustawy o administracji publicznej, prawo pracy,KC i KPK  dlatego niech, Pan  myli pojęć i wiąże Pan fakty tak,że istnieje podejrzenie o wykupienie sporych reklam i faktur marketingowych przez UM lub powiązane z nim organizacje w" Sztandarze Ludu" :-)  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uda się przekręcik świniopasowi czy nie uda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski&Bratkowski czyli chłop żywemu nie przepuści, musi wsadzić swojego do koryta. ZSL to nie PSL, wbrew zmianie nazwy siedzą tam dawni komunistyczni farbowani na zielono działacze, z wierzchu zielony w środku czerwony. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krupa czy to pan był pracownikiem gospodarczym który zarabiał w COZL więcej niż lekarz? Broni. Broni się szefa który tyle placi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...