Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przykre.Miałam jeszcze nadzieje,że sie odnajdzie żywy.Szczere współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co przeżywaja teraz jego rodzice po tym tragicznym fakcje?? Cały cas pewnie żyli nadzieją że on wróci. Bardzo współczuje jego rodzicą i najbliższym[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich . Czekam na dalsze informacje o okolicznościach śmierci. Ostatnio w wiśle wyłowiono ciało zaginionego 18latka. Co się dzieje na tym świecie.. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZERE KONDOLENCJE CAŁEJ RODZINIE MARKA [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera az glupio cokolwiek napisać. Wspolczuję rodzinie. Szkoda porządnego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najszczersze wyrazy wspolczucia ... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest straszne, współczuje rodzinie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrząsające.Współczuję Rodzinie. Jesli został zamordowany,policja musia na uszach stanąć i znaleźć winnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najszczersze współczucia dla Rodziny [*] to jest straszne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam na pewno tu się nie znalazł. Może to "łowcy" organów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosze dzinnikarzy aby sledzili ta sprawe tak dlugo, az policja wykryje sprawcow!!!!! Niech nie powtorzy sie sytuacja z Lubartowa, gdzie mojego kolege zamordowano, a sprawców zwolniono z braku dowodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZINY I BLISKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że złapali go łowcy organów? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teoretycznie, ale też praktycznie mógł tam zawędrować. jak pamietacie zniknął na głębokiej, a głęboka przechodzi w nałęczowską. dąrowica jest na rzut beretem. skoro był pod wpływem alkocholu, nie znał miasta to poszedł w tamtym kierunku. to jest nawet logiczne by pomylić kierunki to jest mniej wiecej tyle samo drogi co na tymiankową, gdzie nigdy jak piszą nie dotarł. w panice się zgubił i mógł wejść do tego stawu. Ja już raz pisałem na tym forum, że wyrał dziwną drogę do domu. Szkoda, że zalazł się martwy. to doprawdy bardzo przykre. jeśli jest jakikolwiek ślad, że ktoś mu pomógł tam dotrzeć nalezy to jak najszyciej ustalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy z tymi łowacami organów?To bzdurna miejska historyjka która odżywa co jakis czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opiniak napisał:
teoretycznie, ale też praktycznie mógł tam zawędrować. jak pamietacie zniknął na głębokiej, a głęboka przechodzi w nałęczowską. dąrowica jest na rzut beretem. skoro był pod wpływem alkocholu, nie znał miasta to poszedł w tamtym kierunku. to jest nawet logiczne by pomylić kierunki to jest mniej wiecej tyle samo drogi co na tymiankową, gdzie nigdy jak piszą nie dotarł. w panice się zgubił i mógł wejść do tego stawu. Ja już raz pisałem na tym forum, że wyrał dziwną drogę do domu. Szkoda, że zalazł się martwy. to doprawdy bardzo przykre. jeśli jest jakikolwiek ślad, że ktoś mu pomógł tam dotrzeć nalezy to jak najszyciej ustalić.
Dokładnie, nie znając miasta i jeszcze pod wpływem łatwo by pomylić Głęboką z Filaretów, a później wziąć Kraśnickie za skrzyżowanie z Zana (kierował się na Czuby). Poza tym Dąbrowica nie jest aż tak daleko. Wyrazy współczucia dla rodziny, bo chyba każdy wierzył, że jeśli się odnajdzie to cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEst mi bardzo przykro... Marku spoczywaj w pokoju...miałam ciagle nadzieje i nie traciła wiary w to ze zyjesz... Rodzino przyjmijcie kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam mieszkam.. i jak tu z domu wychodzic jak obok takie rzeczy sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm, a nie wpadło Wam do głowy, że policja też przeanalizowała wszystkie nagrania z kamer w każdym kierunku ?? i też go nigdzie nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...