Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tym "otwartym" i "postępowym" chciałbym przypomnieć czym kończy się multi-kulti. http://www.polityka.pl/kraj/208444,1,sekretne-zycie-simona-mola.read  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwa promocja gejostwa.PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje prostytutki, złodzieja, gwałciciela, mordercy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gej, lesbijka, ateista, pracownica sex shopu, transwestyta, osoba czarnoskóra, weganka i Żyd. Ten pierwszy to rozumie się, że pedał no a gdzie jeszcze cygan?.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męczy mnie partner,wciąz wsadza pod krzyż.Boli mnie pupa i gęba tyż..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo zwykły, normalny obywatel RP to w tym kraju żyje, jak panisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech kolarze nie porównują się z mniejszościami etnicznymi które są normą, oni są elementem do leczenia, ,a nie do akceptowania - dochodzi do stworzenia lobby homosiów które wypierają ludzi po normalnych predyspozycjach wspierając się wzajemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorzej spotkać czarnoskórego żyda który jest ateistą pracuje w sex shopie i ma skłonności homoseksualne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczyć to trzeba homofobów, tyle w tej sprawie. leczyć trzeba objawy nienawiści wobec każdego kto nie jest mordercą gwałcicielem złodziejem czy złośliwym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie proponuje się rozmowy z "moherem" albo "katolem"? Mało jest objawów nienawiści wobec takich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha moher i katol maja wystarczajaco duzo nienawisci w sobie wystawiajac sie tym samym na posmiewisko, politowanie i refleksje pt. Jak mozna nieswiadomie zaprzeczac sobie i swojej religii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ ZGROMADZENIA POD RATUSZEM SĄ OD NIEDAWNA NIELEGALNE, MAM NADZIEJĘ, ŻE JE ROZPĘDZĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z normalnymi bedzie można porozmawiać, czy tylko sami dewianci, bo to take modne ułropyske take ne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha moher i katol maja wystarczajaco duzo nienawisci w sobie wystawiajac sie tym samym na posmiewisko, politowanie i refleksje pt. Jak mozna nieswiadomie zaprzeczac sobie i swojej religii...
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tego pedała tu nie było... u nas popleczników nie znajdziesz więc możesz nie przyjeżdzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło pedofila i zoofila. Cóż za rażący brak tolerancji i dyskryminacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tolerancyjny. Akceptuję rasizm, homofobię i ksenofobię :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, , że to będzie jedna osoba, czyli ateistka weganka homoseksualna, czarnoskóra o zydowskich korzeniach, ruda,jakająca się, zezowata i z trądzikiem? Tak tylko sie pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszym "pięknym" mieście przydałaby się taka biblioteka 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Niestety czasem wstydzę się za średniowieczne poglądy ludzi z naszego regionu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...