Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żywe robaki w popularnych cukierkach. \"Kilka zjadłem\"

Utworzony przez Gość, 15 października 2010 r. o 10:20 Powrót do artykułu
a fuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto i zasługa rządu po! chcieliscie ? to maciE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy napisał:
Oto i zasługa rządu po! chcieliscie ? to maciE!
ehehehe, tiaa, nedzna prowokacja kaczuszko upeerowska. w waszym stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to larwy mola spożywczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czechowie w zlotymrunie tez nie dbaja o klientow sprzedaja przeterminowane zeczy lub slodycze splesniale powinien ktos sie tym zajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to były popularne "Michałki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Czy to były popularne "Michałki"?
nie były to michałki. Nie chcemy podawać nazwy producenta, bo skoro robaczki to sprawka sklepu, to nie ma sensu robić niewinnej firmie antyreklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jogurtach są żywe kultury bakterii a w cukierkach żywe kultury robaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszanka wedlowska miałem ten sam przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego ja nigdy nie kupuje cukierków na wagę bo chytrzy sklepikarze nie wyrzucą przeterminowanych sztuk tylko je zmieszają ze świeżymi. Zawsze pakowane przez producenta i tylko takie, polecam trufle odry i malagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki to producent???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ubiegłym roku o mały włos nie zjadłam bardzo podobnych robaczków w Michałkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniam, Mniam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Cukiernicza solidarność, fundator słodkiego koszyczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niedawno nabylam cukiereczki Krowki. Po blizszych ogledzinach zauwazylismy lekki nalot plesni na slodkosciach Podejrzewam, ze w sklepie były źle przechowywane, ale reki nie dam sobie uciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kury,świnie,konie,kozy,kaczki,króliki jecie a o wiele mniejsze stworzenie lamentujecie.Zresztą przypuszczam że taki robaczek ma więcej wartości odżywczych niż wspomniany wcześniej drób lub ryba panga sprowadzana z chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie te robaczki temu co prowadzi program jak przetrwać w trudych warunkach on z miłą chęcią je zje i jeszcze usłyszycie od niego że ma wiecej białka ten robaczek niż nie jedna ryba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Dajcie te robaczki temu co prowadzi program jak przetrwać w trudych warunkach on z miłą chęcią je zje i jeszcze usłyszycie od niego że ma wiecej białka ten robaczek niż nie jedna ryba
Albo - całą partię towaru - do sklepu wędkarskiego. Jako żywą przynętę razem z pożywką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te robaki posiadają dużo białka więc nie ma problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardzielom, którzy żują pszczoły zamiast jeść miód wcale to nie przeszkadza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...