Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To to samo przejście co ostatnią przejeżdżająca tłumaczyła się że zawsze tak robi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie tego filmy stwierdzam ze dziewczyna wtargnęła na tej hulaj nodze na przejście w momencie gdzie auto było w ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na podstawie tego filmy stwierdzam ze dziewczyna wtargnęła na tej hulaj nodze na przejście w momencie gdzie auto było w ruchu." - dziewczynka poruszała się bardzo przewidywalnie. Dość powoli, z jednostajną prędkością przechodziła. Ti nie może być mowy o wtargnięciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie tego filmy stwierdzam ze dziewczyna wtargnęła na tej hulaj nodze  na przejście w momencie gdzie auto było w ruchu.
I co z tego? Kierowca MUSI przepuścić pieszego. Jeśli trzeba, powinien się zatrzymać. Skądinąd debilne przepisy mówią o "obrębie przejścia", ale nie zmienia to faktu, że wina jest po stronie kobiety z Audi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, że wina kierowcy, ale i... rodziców. Żadne nie nauczyło rozejrzeć się na pasach? Lezie pod samochód jak święta krowa. Wiele śmiertelnych wypadków jest z głupoty pieszych, bo mają się za nieśmiertelnych i są pasy trzeba iść nie rozglądać się. Nie ważne, że jedzie tir w którym kierowca zasłabł, mam pierwszeństwo, więc jestem nieśmiertelny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, że wina kierowcy, ale i... rodziców. Żadne nie nauczyło rozejrzeć się na pasach? Lezie pod samochód jak święta krowa. Wiele śmiertelnych wypadków jest z głupoty pieszych, bo mają się za nieśmiertelnych i są pasy trzeba iść nie rozglądać się. Nie ważne, że jedzie tir w którym kierowca zasłabł, mam pierwszeństwo, więc jestem nieśmiertelny.
 Oczywiście że trzeba mieć ograniczone zaufanie i się rozglądać,ale w tym przypadku dziewczynka była ostrożna,co widać na filmiku. Zeszła z hulajnogi i ruszyła w momencie kiedy przepuszczana znad przeciwka kobieta wchodziła na chodnik a kobieta z samochodu nie wyglądała, by miała jeszcze ruszać. Obie ruszyły niemalże w tym samym momencie. Myślę że większość z nas byłaby potrącona przez tą panią co miała ponad pół promila we krwi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...