Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nowy poseł z woj. lubelskiego. Będzie nowy radny sejmiku województwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2018 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Od pracownika do dyrektora jednego z największych departamentów urzędu Marszałkowskiego. Taka drogę pokonał Piotr Wysok (prywatnie syn dyrektora wydziału w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim) w dwa dni. A jak Twoja kariera czytelniku? Nadal pobierasz 500+, dokladasz 600 w podatkach i cenach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jako beneficjents EFS jak narazie tylko 3 dyrektorow bylo czy tez jest merytorycznych i zna sie na EFS i swojej robocie to: I.N, H.Rz i M.F..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fajny i łebski chłopisko"z tego Sławka i z PiS??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki fajny gość a zapisał się do PiS.... słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio, a nawet czesto nasi politycy trzymają rękę na sercu w czasie jakiś uroczystości państwowych. Czy jest w tym temacie jakis regulamin? Bo za moich czasów był obowiązek stania na baczość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czekam na wejście dwóch nowych partii Ojca i MARKA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby Sejm a co chwilka trza sprawdzać czy portfel na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan poseł Skwarek będzie wartościowym posłem. Jest normalny za bardzo nie pasuje do PiSowskich "enteligentów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...