Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca zasnął za kierownicą. Zderzenie trzech aut, dzieci w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2018 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Ja mam 25 lat i jeżdżę bardzo szybko i bezezpiecznie, nie mam mandatow i żadnych wypadkow. Na ekspresowce 240 km/h jechalem i musze stwierdzic że stare pierniki i tiry stwarzaja zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdajesz sobie sprawę szanowny Panie jaka jest droga hamowania przy takiej prędkości? Możesz mieć opony nawet za 40tysięcy euro i wszystkie "wspomagacze" w aucie ale jak wyjedzie Ci tir na lewy nawet nie zdążysz się przeżegnać. Droga publiczna to nie jest tor wyścigowy... Sam jestem młody ale takiej głupoty nikt nie toleruje. Bez obrazy ale zmądrzejesz kolego jak przekonasz się na własnej skórze czego oczywiście Ci nie życze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa rajdowca. A potem mama krzyknela: - "Wyłącz ten komputer w końcu do cholery!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu śpiochowi jak bym to ja jechał dziećmi bym sprawę cywilną założył to by musiał kredyt wziąć żeby się wypłacić jak baran jeden z drugim czuje się zmęczony to powinien zjechać i odpocząć a nie przez swoją głupotę narażać innych na utratę zdrowia lub życia. Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś gostek, a nie gość. Nie masz się czym chwalić, jeśli nie przestaniesz "latać" to kiedyś nie zdążysz (nie dojedziesz) na czas i daj Panie Boże abyś nikogo nie zabrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ty szybko i bezpiecznie jeżdżący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko :jesteś DEBILEM jeśli nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz  . Mam do Ciebie małą prośbę żebyś kiedyś pomógł strażakom albo ratownikom reanimować śmiertelną ofiarę wypadku spowodowanego przez takiego ASA jak Ty  . Może wtedy zrozumiesz co robisz bo ja juz kilka razy ratowalem takie osoby po wypadku i nie życzę tego nikomu  . Jest później o czym myśleć i budzić się w nocy a i tak te obrazy pozostają w pamięci  . Jesteś Rozpedzoną Śmiercią  , brakuje słów na takich jak Ty    . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze to nie TIR ten co zjechal z torow. Jak widac to nieuki z osobowek sa bezmyslnymi sprawcami i zabojcami na drogach a nie doswiadczeni kierowcy ciezarowek. Zreszta polowa z nich nawet nie wie ze oprocz kategorii B sa jeszcze inne wymagajace troche wiedzy w prowadzeniu samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowani w tym pasażerowie mogą liczyć na odszkodowanie z oc sprawcy, poszkodowani kierowcy mogą otrzymac bezpłatny samochód zastępczy w tej samej klasie, co jej uszkodzony, a nie taki jak laweciarz zaoferuje i na pełny okres rozliczenia szkody lub naprawy a nie tylko na kilka dni jak by chciało TUbezp. Ponadto dopłata do zaniżonej wyceny wraku. Bezpłatna analiza każdej sprawy, ponad 500 aut dla klientów oraz najwyższe uzyskane odszkodowania w skali kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z reklamami oszustow i wyzyskiwaczy odszkodowawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...