Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pijany ksiądz odprawiał mszę. Później przepraszał wiernych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2019 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Zarzygał ołtarz, narzygał wódą na ciało i krew, które za niego oddał Jezus Chrystus. Upadek. Rzygają już do własnego gniazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokujące kulisy sprawy potrącenia rowerzystki przez Cimoszewicza! Czy znajomy byłego premiera oszukał policję, by kryć polityka? wynika, że znajomy Włodzimierza Cimoszewicza, który pomagał byłemu premierowi w dniu potrącenia rowerzystki, mógł wprowadzić w błąd policjantów i próbować zatuszować sprawę wypadku. W rozmowie z funkcjonariuszami, którzy zastali go, gdy ten pakował uszkodzony rower do samochodu, były ochroniarz i przyjaciel Cimoszewicza miał stwierdzić, że nie doszło do żadnego wypadku, lecz do zasłabnięcia rowerzystki. Na szczęście, o wypadku na przejściu dla pieszych w Hajnówce, poinformował policjantów lekarz, który zajął się ranną 70 – latką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwałcą dzieci, rzygają pijani na ołtarz podczas odprawiania mszy - oto obraz współczesnego księdza, Jezus się w grobie przewraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz obraził moje uczucia religijne bardziej niż tęcza czemu policja nie zajęła się TA Sprawa jak w tamtym przypadku... A no tak policja pisowska i kościół też pisowski ręką rękę myje a zwykły Kowalski już by w pasiaki pierdzial za ten czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro ze tak się stało ale czy nikt z nas nie zygnol nigdy..... czy my nie mamy grzechów mamy i to jakie tylko nie mówimy o tym z jakimi grzechami żyjemy i cierpimy bo kolki we własnym oku nie widzimy ale drżazge w cudzym zauwarzymy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty apostoł matole Jezus zmartwychwstał i jest w królestwie niebieskim a nie w grobie mam nadzieje ze nie masz swoich dzieci a jeśli tak to nie ich wina ze ciebie słuchają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiedział Jarosław? Cytat: "Kto podnosi ręke na kościół, podnosi rękę na Polskę!" Koniec cytatu.... w takim razie może lepiej nic się nie odzywać na temat poruszany w artykule bo przyjdą i zaaresztują..... W takich czasach żyjemy, że strach się bać cokolwiek pisać o tej instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty apostoł matole Jezus zmartwychwstał i jest w królestwie niebieskim a nie w grobie mam nadzieje ze nie masz swoich dzieci a jeśli tak to nie ich wina ze ciebie słuchają.
 Poważnie w to wierzysz? Ja w to wierze tak samo, jak w to, że ziemia jest płaska i podparta na czterech  żółwiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piją bo robota stresująca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się bawić ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechleją kościoły, przechleją domy parafialne, wille, samochody i całe to zakłamane, obłudne sodomickie bogactwo (bo przecież nie gejowskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za przyjście pod wpływem alkoholu do pracy wyleciałabym dyscyplinarnie na zbity pysk. Im jak zwykle ujdzie na sucho. Niech się ktoś w końcu weźmie za tą mafię w sutannach. Nie będą nas okradać, złodzieje i darmozjady !!!!!!!!słudzy szatana a nie Boga !!!! Jezusowi nie trzeba było wielkich bazylik czy kościołów aby zgromadzić tłumy. a tu wszystko ocieka bogactwem , skandal!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...