Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Szpitalny kapelan wykorzystał seksualnie półprzytomnego pacjenta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 10:50 Powrót do artykułu
Innymi słowy - 50cio letni ksiądz podszedł do chorego który nie mógł się ruszyć i bronić. Zwalił mu konia, obtarł nasienie z ręki i poszedł dalej namaszczać chorych??? I za taki numer po 10ciu latach dostał zawiasy? Ja chyba coś przegapiłem, toż to zwykły gwałt był za który się idzie siedzieć! A moralnie, to dno dna... Przecież facet w tym wieku nie zrobił tego pierwszy raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miało być ostatnie namarszczenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'wielebny' ze zgromadzenia księży ZBOCZEŃCZÓW chciał sprawdzić czy mu ustały czynności życiowe życiowe i zapewne sprawdzał to wsadzając mu swoją 'sondę' w otwór gębowy lub w odbytnicę ??!! gdyby nie było celibatu, to nie byłoby problemu tych wszystkich zboczeń i dewiacji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego "sąd złagodzić wyrok??? Chyba ktoś tu dobrze posmarowal banknotami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podły haniebny czyn a sąd taki wyrozumiały, szkoda że nie wobec pokrzywdzonego a tylko wobec sprawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Co się stało z tym społeczeństwem? W szkołach molestują nauczyciele, w zakładach pracy przełożeni,  w szpitalach lekarze i księża, w sejmie posłowie. Kto z tym w końcu zrobi jakiś porządek?
 Ja bym napisał tak: "Szok: w szkołach molestują nauczyciele i księża, w szpitalch lekarze i księża, w zakładach pracy przełożeni i księża, w wojsku trepy i kapelani itd...",,, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przykład na to, że najwięcej pedofilów jest wśród homo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to są wasze sądy PIS-owskie. Złagodzili mu wyrok Ja bym jeszcze kazała przed tym szpitalem za jaja powiesić !!!!!!!!!!!. 
Między innymi dlatego PiS chce zreformować sądownictwo idiotko. To twoi kolesie z POst KOmuny chcą aby było tak, jak było. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiarą był mezczyzna, nie dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej zrobił sobie dobrze jego ręką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na mapę pedofilii?A tak swoją drogą znowu homoseksualista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom renkom kapelan zrobił widać dobrze sendziemu i stąd te zawiasy zapewne,a swoją droga to q- stwo sodomiaigomoria qjwdzajmać,to już koniec kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Co się stało z tym społeczeństwem? W szkołach molestują nauczyciele, w zakładach pracy przełożeni,  w szpitalach lekarze i księża, w sejmie posłowie. Kto z tym w końcu zrobi jakiś porządek?
Ja bym napisał tak: "Szok: w szkołach molestują nauczyciele i księża, w szpitalch lekarze i księża, w zakładach pracy przełożeni i księża, w wojsku trepy i kapelani itd...",,,
 hehe 100/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co było z tym zboczeńcem wesołowskim?? przebrał się za arcybiskupa, poleciał na Dominikanę aby głosić słowo boże!! głosił,owszem, w ten sposób, że bzykał tamtejsze dzieci. Dali mu rozgrzeszenie, bo miał dorodnego zaganiacza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki ksiądz to jest wierzący ? bo jak Boga się nie boi , to wg mnie nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobił sobie przerwę w obchodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe Miasto nad Bystrzycą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm.... Straszna rzecz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że towarzysze z grup LGBT z Trzaskoskim na czele interweniowali w ramach ratowania kolejnego homosia od tej złośliwej propagandy? Czy środowiska LGBT na takich się wypinają (dosłownie i w przenośni) i księży nie ratują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Racjonalista Jakim prawem porównujesz osoby LGBT do przestępcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...