Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Tragiczny wypadek, nie żyje traktorzysta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2018 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Podwójna linia ciągła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak traktorzysta to zapewne był trzeźwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka podwoja baranie? daf stoi juz po zdazeniu na luku jezdni gdzie jest podwoja ciagla , poogladaj slepoto zdjecia i zobacz jaka linia jest na wysokosci gdzie byl wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisał smsa czy ciął na tempomacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego go obrażasz?skąd tyle nienawiści?czy nie można tego wytlumaczyć w sposób kulturalny bez obraźliwych słów jak to drzewiej bywało?mało nienawiści i przemocy?bądźmy dla siebie ludźmi a nie bydlętami chyba że ubliżanie drugiemu jest już tak na porządku dziennym że to norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach nie widać czy traktor miał choć jedno lusterko wsteczne. Ja miałem podobne zdarzenie podczas wyprzedzania ciągnika gdzieś w okolicach Motycza, ale jechałem osobówką i udało mi się z piskiem opon wyhamować w porę na przeciwnym pasie ruchu, tuż przed skręcającym znienacka w lewo (w tzw. "kartofle" - droga polna) i oczywiście bez włączonego kierunkowskazu traktorem. Powiem tylko tyle, że to był dosłownie moment, ale skóra zmarszczyła mi się na "siedzeniu" ze strachu, bo nie spodziewałem się takiego niesygnalizowanego manewru na prostej drodze. Niestety, ale "chłopy" na wsi tak jeżdżą, a jedyne co, aby mogło ich pobudzić do myślenia, to trąbić już z daleka w momencie kiedy zaczynamy manewr i przekraczamy środek jezdni, ale jeszcze wtedy, gdy jesteśmy sporo z tyłu za wyprzedzanym, aby uświadomić traktorzyście, że nie jest sam na drodze i ktoś za nim jedzie trochę szybciej i może go wyprzedzać. Jak będzie chciał akurat skręcić nam przed nosem w lewo, a będzie kumaty, to w mig powinien zrozumieć o co chodzi i manewru nie wykona, a jeśli trafimy na głąba, to niestety, ale nawet trąbienie tu nie pomoże i tragedia murowana. Oczywiście wczesne włączenie lewego kierunkowskazu i uważne patrzenie w lusterka powinno dotyczyć też kierowców wszystkich aut skręcających z głównej drogi w lewo na parking, do swoich posesji lub firm, aby już wcześniej zasygnalizowali zamiar skrętu i mieli pewność, że nie zajadą drogi komuś, kto już zaczął ich wyprzedzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej samej sytuacji jak ty, był ten kierowca. Niestety nie miał tyle szczęścia co ty. Jak widać na zdjęciach ten ciągnik nie miał nic! Świateł, lusterek! Czemu takie ciągniki i to w dodatku bez kabin mogą wyjechać na drogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...