Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mechanik wziął samochód od klienta i spłacił nim swoje długi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2018 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Skąd się biorą takie ananasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czapka z daszkiem zderzak wgiety jedzie Lulek pie**niety :D." Łuków to taka wioska z dziwnymi wiesniakami  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuków "miasto" TŁUKÓW :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół z Łukowa dwie ku**y i niemowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paradoks polega na tym że komornik mugby legalnie wziąść takie auto za długi właściciela warsztatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadluzyl sie grajac na automatach i takie efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo! Proszę wstawić panel do rysowania obrazków dla tych co nie potrafi pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak wy piszecie. Tyle błędów ortograficznych i frazeologicznych napotkałem ostatnio w 3 klasie szkoły specjalnej. To jest jakiś koszmar. Myślałem że niżej upaść nie można..... myliłem się........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to są takie kwiatki, co się zresztą dziwić jak firmy finansowe teraz mają w nosie komu dają kredyty, pożyczki i inne. Potem się dziwmy wszyscy, że mamy kryzysy, problemy i inne. Jak brać pożyczkę to albo od wiarygodnego banku albo od równie wiarygodnej firmy pozabankowej, ja takich wiele nie znam, no może poza Financial home, gdzie weryfikują klienta jak się patrzy, ale za to jest bezpiecznie. A ludzie wolą po cichutku, że niby za darmo. Ludzie, gdzie za darmo pożyczkę dostaniecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...