Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił pieszego na przejściu. Stracił prawo jazdy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2018 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Pieszy winny. Wtargnął, nie miał odblasków, nie poczekał aż zbierze się grupa ludzi, żeby przejść, a nie tamować ruch. A przepustowość wiadomo jest święta. Nikt nie będzie wnikał czy kierowca jechał max 50/h, czy nie pisał w tym czasie smsa, czy nie był zbyt zmęczony, żeby wsiadać za kierownicę. Od biedy sprawdzi się czy był trzeźwy i wystarczy. A kierowca mógł przecież być chory, zmęczony, pędzić itp. Ale policja upomni pieszego, że nie miał odblasków i będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pieszy ma ustąpić pierwszeństwa samochodowi na przejściu, a nie odwrotnie. Przejścia dla pieszych są dla samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamizelka odblaskowa nie pomoże jak kierowca z tych z ciężką nogą, albo zajmujący się telefonem podczas kierowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pieszy ma ustąpić pierwszeństwa samochodowi na przejściu, a nie odwrotnie. Przejścia dla pieszych są dla samochodów.
 Marna prowokacja, ale masz plusa;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurza mnie jak widzę gdy mrugają debile za mną w momencie kiedy zwalniam w nocy przed przejściem, albo w korku w przeciwnym kierunku. Codziennie jak przejeżdżam przez przejście na turystycznej gdzie zginęła młoda dziewczyna zabita przez policjanta (który uciekł) zwalniam i jeszcze długimi doświetlam przejścia. Niestety kierowcy chyba jak kogoś zabiją/potrącą to zaczynają zwracać uwagę na swoją jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zatrzymali 53-latkowi prawo jazdy" - prawo jazdy to chyba i tak mu się w więzieniu nie przyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze rodzinę tragicznie zmarłego Pana o kontakt na adres e-mail:anna.rudecka@op.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mordercy za kierownicą, którzy zabijają ludzi na przejściach zazwyczaj nie idą w Polsce do więzienia. Dostają 2-3 lata w "zawiasach" - co to za kara?! Zabijają matki, żony, ojców .... Rodziny przechodzą traumę raz po śmierci a drugi raz jak usłyszą wyrok naszych "wspaniałych Sądów" - "trzy lata w zawieszeniu na okres 5 lat" i nawiązka 5 tysięcy na pomoc ofiarom wypadków. To jakaś kpina!!!!!!!! Za zabójstwo na przejściu dla pieszych powinna być kara niewiele mniejsza niż za "normalne" zabójstwo. Żadnych wyroków w zawieszeniu, minimum 10 lat w pierdlu, dożywotnia renta dla rodziny zmarłego. Wtedy ci "kierowcy" może trochę zaczęliby patrzeć na drogę a nie w smartfona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego Pana bardzo proszę o kontakt a-falega@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście dla pieszych jest azylem, gdy ów pieszy już na nim jest. Pieszy też ma obowiązek stać przy krawężniku dopóki nadjeżdżające auto się nie zatrzyma. Piesi też nie są święci. Wkurzają mnie kierowcy, którzy wyprzedzają na przejściu, tak samo jak pieszy włażący pod auto bez rozejrzenia się. Trzeba tępić obydwa zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłego Pana bardzo proszę o kontakt a-falega@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina tragicznie zmarłego może dochodzić zadośćuczynienia z oc sprawcy. Bezpłatna analiza sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie tak jest ze mial pierwszenstwo i zginal Ten przepis o pierwszenstwie to idiotyzm Jezdze autem 40 lat i powiem tak dzis piesi sa nieobliczalni Po prostu boje sie jechac po miescie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest wina tego że wszędzie jest trąbione że pieszy ma pierszeństwo na pasach i ludzie włażą często jak te święte krowy nawet nie patrząc czy coś jedzie, czy coś zdąży się zatrzymać, co z tego że będę jechał przepisowo nawet 50km/h jak w nocy gdzie jest przejście wyjdzie mi z za winkla niewidoczny dla mnie koleś i wlezie jak święta krowa licząc na cud. Ja nie mówię że tu tak było ale wiem że ten kij ma dwa końce, a nikt przecież jadąc przez miasto czy wieś nie będzie zwalniał do 5km/h by ocenić czy pieszy nie wchodzi. Myślenie powinno być po obu stronach. Dla mnie jeżeli się okaże że kierowca jechał przepisową prędkością, był trzeźwy, auto sprawne a pieszy zaś nieoświetlony i przejście nie oświetlone to powinni kierowcę puścić wolno bo nie jest to jego wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...