Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadł z drogi, dachował na polu. Miał się przestraszyć ciężarówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2018 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Może to nie była ciężarówka tylko antylopa, były w lubelskiem już takie wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Wąż z Wawy przebiegał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W alkomacie brak śladów alkoholu , ale w mózg lęki na kacu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taz mam bmw, tylny naped nie jest dla byle lajzy, ja jeżdżę juz 6 lat bmw, rozne modele i wiem co pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taz mam bmw, tylny naped nie jest dla byle lajzy, ja jeżdżę juz 6 lat bmw, rozne modele i wiem co pisze
 Mój dziadek miał tylny napęd w polonezie, ale dawał radę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy jechał za tymi chłopakami w odległości ok. 50-100m i z jego relacji wynika, że sprawcą wypadku był kierowca samochodu jadącego z przeciwka i wyprzedzający ciężarówkę. Ci dwaj, którzy dosyć szybko jechali przestraszyli się i odbili na prawo, zaczepili o krawężnik i kilkukrotnie koziołkowali. Nie mieli chyba zapiętych pasów bo w trakcie koziołkowania wylecieli z samochodu. Sprawca kierujący chyba jasnym oplem nawet nie zwolnił i uciekł z miejsca wypadku. Z relacji znajomego wynika, że kierujący oplem był znany okolicznym mieszkańcom. Znajomy również opowiadał, że w momencie gdy ktoś zaczął mówić o sprawcy to inni zaczęli tego gościa uciszać. Nasuwa się pytanie kim był kierujący samochodem wyprzedzającym ciężarówkę, że nawet poszkodowani go chronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu małolaty....nie umieją jeździć.....brawura wyprzedzanie na trzeciego trzymanie się środka jezdni to jest nagminne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że kierowcy BMW niczego się nie boją o_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisło się prztyczek wyłączający kontrolę trakcji żeby polatać boczurem i się o tym zapomniało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...