Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oddał bym ale pusty hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraca do Polski uczciwość. Jeszcze są ubeckie niedobitki, ktore oddaliby pusty portfel. To jest Polska szkoła. Widać są z bardzo uczciwych rodzin. Ja też tak postępuję. Nie moje, nie tykam. Powinno to być normą. Tym bardziej, że w portfelu często są niezbędne dokumenty. Jak prowadzić w Polsce auto bez plastikowego prawka i dowodu rejestracyjnego? Człowiek ma uprawnienia, a 150zł mandatu ma za to. Jest XXI wiek, a policja dalej udaje średniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy durniów wśród rodaków, jak ten co się cieszy ("hehe") ze swojego prymitywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Jest XXI wiek, a policja dalej udaje średniowiecze. "...to nie policja ustanawia prawo, ale jest zobowiązana do jego egzekwowania! Zwróć się ze swoimi pretensjami do ustawodawcy, a nie mundurowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wraca do Polski uczciwość. Jeszcze są ubeckie niedobitki, ktore oddaliby pusty portfel. To jest Polska szkoła. Widać są z bardzo uczciwych rodzin. Ja też tak postępuję. Nie moje, nie tykam. Powinno to być normą. Tym bardziej, że w portfelu często są niezbędne dokumenty. Jak prowadzić w Polsce auto bez plastikowego prawka i dowodu rejestracyjnego? Człowiek ma uprawnienia, a 150zł mandatu ma za to. Jest XXI wiek, a policja dalej udaje średniowiecze.
 jaki ty pusty, oddają bo teraz wszedzie są kamery, jesteśmy na każdym kroku inwigilowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś , co powinno być normalne w polskiej rzeczywistości urasta do rangi wydarzenia! Dziewczęta oczywiście należy pochwalić chociażby dlatego, że nie starają się wpisać w akceptowalny społecznie schemat kombinatora, złodzieja i krętacza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś znalazłem. Był dowód, prawko, karty do bankomatu, trochę drobnych. Łatwo znalazłem właściciela i oddałem zgubę. W efekcie pięć razy byłem wzywany na komisariat. Teraz nawet się nie schylę lub odkopnę. Nie warto być uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz jakieś znaleźne się należy panienkom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dziewczyny w szkole maiły przejepane bo się spóźniły na lekcje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy napisał:
Kiedyś znalazłem. Był dowód, prawko, karty do bankomatu, trochę drobnych. Łatwo znalazłem właściciela i oddałem zgubę. W efekcie pięć razy byłem wzywany na komisariat. Teraz nawet się nie schylę lub odkopnę. Nie warto być uczciwym.
 w naszym kraju to napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź dobry, uczciwy i praworządny, a Płatni Oszuści zaczną ciebie wyzywać epitetami pasującymi do ich wyczynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty mądry. Nie to co twoi ziomkowie czyli Przelicz i Szeleść kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nastolatki upomniały się o znaleźne? Prawnie im się należy tylko trzeba to zgłosić w momencie oddawania zguby na policji lub do rąk własnych właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Aleś ty mądry. Nie to co twoi ziomkowie czyli Przelicz i Szeleść kasę.
 a teraz z różańcem w ręku oszukują i jest dobrze, nie przeszkadza baranie ci to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...