Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo 27-latki. Mąż kobiety został aresztowany. Przyznał się do zbrodni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2018 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Co za idiota. A co by się działo, gdyby Polakom dać wolny dostęp do broni? Żona, dziecko, a temu odwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykapany bylejaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma swobodnego dostępu do broni, a on i tak zabił żonę. Zakazać ostrych przedmiotów? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Koniec świata" - co się dzieje! Mąż zabija żonę, i dziecku matkę!!! Obowiązkowe powinny być badania psychiatryczne przed wstąpieniem w związek małżeński. Bo tylko świr, bez mózgu mógł tak postąpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z h.uj nie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pieprz głupot. Tylko komuchy chcą rozbroić naród. Ten przypadek pokazuje, że zakaz posiadania broni nie ma wpływu na wzrost przestępczości. Wprost przeciwnie, posiadanie broni samo w sobie może być odstraszające i wcale nie trzeba jej używać aktywnie. Gdybyś wiedział, że mam broń to popełnił byś wobec mnie przestępstwo ? Czy jednak zastanowił byś się nad tym czy mnie okraść, bić, zabić ? Myślenie nie boli jak się często używa rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....nie ma wpływu na zmniejszenie przestępczości... Taka poprawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsi mężczyźni są stali w uczuciach. To dzisiejsze kobiety szukają szczęścia na boku, mając już sponsora-męża w garści, chcą dodatkowych bolców, gdy jeleń-mąż w robocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dożywocie bezwzględne ja nie rozumiem dlaczego zasłaniać mordy takich zwyrodnialcow nie umiem określić tej besti więzienie i to o zaostrzonym rygorze najlepiej daleki mroźny wschód. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...