Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Burmistrz Wróbel będzie znów kandydował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2018 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Po co zmiany jak jest wspaniale i lepiej być nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans, wszyscy mają go dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z komuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie to samozadowolenie. Opole jest totalnie zaniedbane. Ani pracy, ani rozrywki. Wracaj facet na swoją wieś wnuki bawić. Niech przyjdzie ktoś młody, dynamiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawny nadzór ...... oj chyba nie bo są mocne zaniedbania .... łącznie z powiadomieniem odpowiednich instytucji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to odnawialne żródła energii Pan Wróbel wprowadza ? Ten chiński chłam solary co się psują. Ja chcę polski węgiel. Nie chcę ruskego gazu ani niemieckiego wsparcia. Dlaczego Wróbel truje starsze osoby szczepionkami. Powikłania poszczepienne mogą zabić taką osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan W, niech już ze sceny zejdzie, chwali sie byle czym a tak naprawde to w jego obowiazku jest to robic, przypisuje sobie skucesy jakby to z wlasnej kieszeni zrobił.,.. pora na kogos nowego młodego i dynamicznego, uklady psl niech juz odejdą! ile mozna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajże chłopie odetchnąć Opolakom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wreszcie zrobi PORZĄDEK Z TYM SYFEM CO OD LAT KWIACIARKA NISZCZY ZIELEŃ ROZKŁADAJĄC SWOJE ZKRZYNKI ZE ŚMIECIAMI - WIEŃCAMI, KLOCKAMI RÓŻNYMI NA PASACH ZIELENI MIMO ŻE ,A SWÓJ SKLEP TO KRAM SOBIE ZROBIŁA Z TRAWNIKÓW - PASÓW ZIELENI CZĘSTO TEŻ I NA CHODNIKU GDZIE LUDZIE SIĘ CZĘSTO POTYKAJĄ DZIECI PRZEWRACAJĄ O TO KŁODY I MIMO POWIADOMIEŃ NIKT NIC NIE ROBI Z TĄ OBORĄ !!! JAK ZA DAWNYCH CZASÓW KOMUNIŚCI POPIERAJĄ SWOICH ORMOWCÓW I CZERWONĄ ZARAZĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...