Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolenie radnych w Krynicy, które "wstrząsnęło" Józefowem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2017 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Przypomnijmy: radni co miesiąc otrzymują dodatkową, nieopodatkowaną pensję. Za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, przecież 3 tysiące za szkolenie dla dwunastu osób to nie jest dużo. Autor się pomylił w obliczeniach, czy co? Wiadomo, kiepska sprawa z lokalizacją, bo jak szkolenie jest w Zakopanym albo Darłówku to trudno to nazwać szkoleniem, ale 3 tysiące zł za 12 osób to malutko jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czego się czepiacie? Takie pieniadze to ja wydają z zona na kilka dni pobytu w Krynicy dojazd jedzenie gdzieś pójść zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już się czepiają, że radni mają żony. Zapewne sami zapłacili za wyjazd swoich wybranek, ale to w oczy kole lewaków, wszak wszystko ma być wbrew naturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co Radni ni mogą się szkolić poza miejscem zamieszkania. Chyba nie zapomnieli jak Pan Rzepliński wyjechał szukać POparcia demokratycznego w Chinach. A czy odwiedził Plac Tim aj Men tam gdzie czołgi 16 nczerwca 1990 r rozjechały na miazgę manifestantów. I nikt wtedy nie oponował takiego wyjazdu Pana Profesora. Zapytam czy szef TK pojechał do Chin po demokrację czy na wycieczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych tematach najlepszym miejscem na szkolenia jest Paryż panie wójcie i wysoka rado Józefowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sytuacja która ma miejsce w Józefowie nie dzieje się bez przyczyny.Zanim ktoś się wypowie prosze najpierw kupić tygodnik Wspolnota Opolska bo na internecie tego nie ma jeszcze w całości. Też myślałam co w tym dziwnego ale przeczytałam i wiem że tam cos jest na rzeczy. Ciekawy artykuł. Bez kitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, ale jaja - ciekawe czy pozwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaa niech sam poda się do sądu bo kompromituje się tym na kazdym kroku. Zapomnial o swoich numerach z przed lat. Dobrze,ze ludzie pamietaja. Bedzie tu teraz próbował się unosić. Śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wyprawia władza w Jozefowie to skandal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan przewodniczący w jednym z wywiadow totalnie się kompromituje. Smiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda też układa się z komucjami z Chin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Panie Wójcie. To zwykły chamski atak na Pana. Wiem, że dzisiaj każdy nie spizdu jest atakowany. Bardzo proszę o podanie gdzie było szkolenie za tak niską cenę bo dzisiaj stawka za szkolenie jednodniowe to najmniej 400 zł. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki był i jest Wojt to każdy wie. I nie należy współczuć jemu tylko mieszkancom,że mają kogo maja. Chyba,że komentarze sam Wojt sobie podbija bo nikt kto zna sytuacje nie napisał by takiej bzdyry! Atak... Śmieszne co piszesz gosciu podszyty obłudą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...