Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten pies przeżywał katusze. Wstrząsające zdjęcie z interwencji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2019 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Najpewniej pierwsi na mszy w niedzielę ,powinni zacząć takich zwyrodnialców wsadzać do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekka przesada drogi dzienniku pokazywanie takich zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Zabili psa i chcą ukarać właścicieli. Genialne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy zabili? Decyzję o eutanazji podjął lekarz Weterynarii. Fachowym okiem ocenił stan zwierzęcia, które było mocno zaniedbane i nie było już młode. Pies miał 12 lat. Pies cierpiał na nieoperacyjny nowotwór, cierpial niewyobrazalne meki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! Zabili psa i chcą ukarać właścicieli. Genialne
 "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na różne ciężkie choroby nie dajace się wyleczyć ludzie też chyba i właściciel zamiast psa uśpić aby nie cierpiał to go trzymał, chociaż teraz to szybciej można czlowieka uśpić jak zwierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan właściciel wielki Lan hodowca owczarkow niemieckich z Zastowa Polanowskiego, a kundel dla niego to gorszy sort. Panie Hodowco, warto wrócić do edukacji po gimnazjum i douczyc się, że zwierze cierpi i czuje ból, że jest żywym stworzeniem. I licze z całego serca że karma wróci podwójnie za skrzywdzenie tego biedaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem najlepszym przykładem tego, że naturalne leczenie powinno asystować leczeniu u lekarzy. Miałem przerzuty w raku nerki do kości krzyżowej, śledziony i wątroby, oraz jedno małe ognisko w mózgu. Rodzina prosiła abym poddał się chemioterapii więc się poddałem ale nie okazała się skuteczna. Zdecydowałem się szukać alternatyw i zdecydowałem się na stosowanie olejków z CBD Metodę stosowałem 3 miesiące czyli 20 kropli dziennie i wykonałem badanie PET i zniknęły wszystkie przerzuty oprócz jednego w śledzionie. Ten ostatni przerzuty zniknął po 2 miesiacach razie stosowania CBD. Stosowałem zarówno chemioterapie i metodę naturalną. Nie wiem co było ważniejsze, ale skoro po chemioterapii nic dobrego się nie stało, wydaje mi się, że i bez niej metoda olej CBD wyleczyła mojego raka. Dziwne, że w szpitalach przypisuje się tylko i wyłącznie leki i promieniowanie. olej CBD 5 % essenz który stosowałem kupowałem online ze strony ***konopiafarmacja.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie wolontariusze pies był żył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam już te zdjęcia i film w internecie. Powiem szczerze, że nie życzę nikomu nic złego, ale widząc taką ignorancję i bestialstwo w stosunku do zwierzęcia ...życzę. Jeszcze jak na dodatek ten ktoś jest hodowcą psów- to prawda?? (ktoś pisał w komentarzach) to już ręce opadają. Brawo przyjazna łapa za piętnowanie takich spraw, to dobrze że sprawa wyląduje w sądzie. Ale wyrok zapewne będzie komiczny. Bo już jakiś czas temu mieliśmy okazję przekonać się, jak bezkarne mogą się czuć oprawcy zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...