Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tęczowy władek i prompterowa kidawka mogą mu buty czyścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  NAJLEPSZY PREZYDENT po 2 WŚ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocierali się o niego żeby też poczuć zapach Niemej tzw Pierwszej tzw Damy. Ech wy gamonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza dama to super klasa i wykształcenie. Z Melanią TRUMP wyglądają obłędnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego spotkanie nie odbyło sie na SORze w Poniatowej. Warto byłoby obejrzeć warunki w jakich pracuje personel i są przyjmowani pacjenci? A może władze i dyrektor szpitala się tam wybiorą jako tzw. tajemniczy pacjent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
67+ i grabież OFE - ja tam lubię być oszukiwany, więc zagłosuję na Kasiniaka z ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo Prezydent, nie dać się zastraszyć Kaście i jej zausznikom z Unii Lewackiej, brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza dama to super klasa i wykształcenie. Z Melanią TRUMP wyglądają obłędnie.
 To jakieś światowe forum w tym Opolu Lubelskim, że Melania Trump zawitała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....złości mnie fakt różnych komentarzy na temat prezydęnta, bo ludzie nie biodra pod uwagę wyjątkowości dokonanego przez naród wyboru osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE TARGOWICKIE zdRadzieckie mordy , znowu głosowały przeciwko Polsce wzbudzając żałość i politowanie nawet u Niemców. Co za wstyd dla regionu który wybrał ZSLowca lobbystę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....złości mnie fakt różnych komentarzy na temat prezydęnta, bo ludzie nie biodra pod uwagę wyjątkowości dokonanego przez naród wyboru osoby.
 Dobrze napisane "prezydęta" To dobitnie świadczy o elektoracie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  NAJLEPSZY PREZYDENT po 2 WŚ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 NAJLEPSZY PREZYDENT po 2 WŚ !
 Najlepszy prezydent Wolaków wszechczasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....złości mnie fakt różnych komentarzy na temat prezydęnta, bo ludzie nie biodra pod uwagę wyjątkowości dokonanego przez naród wyboru osoby.
 Tak. Trzeba być WYJĄTKOWO tępym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i wróciłem rozczarowany. Nie było darmowej ani kawy ani herbaty ani poczenstunku !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0LACY pamiętają - BIERUT z LUBLINA - przestepca agent sowiecki, GOMUŁKA - podobnie,  lubelski lewandowski - langman destruktor gospodarki, yaruzel TW WOLSKI, rudy TW litwin , BOLEK elektrykie, kwach chwiejny ALEK, WSIowy Bronek, .... i tylko dwóch POLAKÓW , którzy nie kolaborowali z sowietami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE TARGOWICKIE zdRadzieckie mordy , znowu głosowały przeciwko Polsce wzbudzając żałość i politowanie nawet u Niemców. Co za wstyd dla regionu który wybrał ZSLowca lobbystę....
 Wstyd, to za taki nieRZĄD. I prosze nie utożsamiać tego bezprawia z Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęczowy WLADEK z ZSL - 67+ i grabież )FE - mój wiejski wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, czy opowiedział jakiś dowcip? Bo on taki zabawny i zawsze uśmiechnięty. Boki zrywać. A jak już coś obieca to obieca. Miodzio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponowny wybór Andrzreja Dudy na prezydenta Polski jest warunkiem istnienia wolnej, suwerennej, demokratycznej Polski, której odzyskaną wolność zawdzięczamy polskim katolikom i polskim katolickim księżom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...