Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny weekend na drogach. W Komaszycach Starych zginęła 22-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2018 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Mlodzi ludzie opanujcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i BMW standardowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kobiety, młodej kobiety!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko młodzi ludzie giną w autach. Tak ku przypomnieniu i przestrodze innym... tzw. "mądrzejszym". Fakt, faktem sam pamiętam czasy jak swym Matizem prułem 110 km/h po ośnieżonych drogach w nocy i przez wioski. A do myślenia dało mi jedno zdarzenie, gdy któregoś pięknego słonecznego poranka pokonują o dziwo przepisowo zakręcie nacisnąłem pedał hamulca i... poleciałem do przodu. Ja miałem szczęście, bo nie czekał mnie ani rów, ani drzewo. No i te 40 km/h na liczniku też mnie uratowało. Niemniej naprawa kosztowała mnie ok. 3 tys. Od tego czasu nigdy nie odważyłem się pruć po śniegu więcej jak 90kmh, a o hamowaniu na zakręcie już nigdy nawet nie pomyślałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów ta sama marka auta co w Lublinie taksówkarz się zabił...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Następnie pojazd wpadł do rowu i uderzył w drzewo ..." Kto do cholery sadzi drzewa w rowach? No i brzozy przy lotniskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają gdy widzi się co te małolatki wyprawiają na drogach. Dawniej kobiety uznawano za rozważniejszych kierowców, teraz jest odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak trakcji, deszcz i niestety widać efekty.. Przykro, że przez nie ostrożność śmierć zbiera tak liczne żniwo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - reszta świata 2:0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno prędkość zabija ale w policji każe się policjantów jak chcą walczyć z piratami. I po co te spoty o predkosci. Polska to dziwny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma do tego marka samochodu....co jedynie tylni napęd... nie każdy a większość nie umie jeździć z owym napędem na tylnie koła. Niech dpoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...