Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbierali na partię w budynku Urzędu Miasta?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2019 r. o 16:23 Powrót do artykułu
"Prawo to ja", "To ja decyduję, kto był agentem, a kto nie - nasi nie byli, nawet jeśli byli", "dostaliście 500 zł to siedźcie cicho", "nam można więcej", "jak chcesz więcej zarabiać, to se zrób dziecko", "ciemny lud wszystko kupi", "nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobi?". Ot... taka mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działacze w naszymPIS są aroganccyi i prymitywni. Myślą że jak dadzą 500+ to załatwią sprawę.Te 500+ wsadźcie sobie tam gdzie" król chodzi piechotą". Wasze odzywki o robieniu dzieci są śmieszne jak wy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Sztandaru Ludu za rewolucyjną czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to polska czy niemiecka gazeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....znam osoby sympatyzujące z PiS, a nawet kiedyś przynależał do mojej rodziny kretyn, nadal i wciąż, będący członkiem tej partii. Pozbyłem się kanalii z grona najbliższych raz i na zawsze, co rekomendują wszystkim mającym podobne do moich doświadczenia. To bydle wykorzystywało rodzinę do pożyczania pieniędzy i opowiadanie dyrdymał nawet przy świątecznym stole. Oni nie posiadają żadnych hamulców moralnych, ani szacunku do zasad współżycia obywatelskiego. A więc takie przypadki, jak wyżej opisany należą z pewnością do codziennych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam tych na górze, ale tu na dole działacze PiS to najgorsze kanalie, donosiciele, tłuki, bufony, dla odrobiny władzy gotowi są posprzedawać własne matki, do tego beszczelni kłamcy, potrafią tylko nastawiać ludzi przeciwko sobie i mataczyć, kręcić, zatajać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZOŁOWY DZIAŁACZ PIS W POWIECIE OPOLSKIM: HENRYK P (PZPR).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta - taka afera! kolejny news byle coś tam napisać, kogoś obrzucić błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...