Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może w końcu, Urbaś Krzycho jaśnie panujący Wójt, wspólnie z "inżynierem" od dróg i inwestycji Gospodarkiem Pawłem postarają się o obwodnice Niemiec a nie tylko będą załatwiać PSL sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba śmierci ludzi żeby wreszcie w tych Niemcach ktoś ruszył głową i zrobił obwodnicę. Aż się wierzyć nie chce że taki stan rzeczy trwa tyle lat. !!!! Co z tego że w tym roku coś tam drgnęło w tej sprawie. Ile lat to będzie jeszcze trwało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"który oświadczył, że 72-latek wjechał nagle rowerem na przejście" - dziadek całe życie nosił się z zamiarem bycia przejechanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Może w końcu, Urbaś Krzycho jaśnie panujący Wójt, wspólnie z "inżynierem" od dróg i inwestycji Gospodarkiem Pawłem postarają się o obwodnice Niemiec a nie tylko będą załatwiać PSL sprawy" - serio to ten drugi jest odpowiedzialny za obwodnicę (a raczej jej brak)? Jeśli tak, no to wcale mnie już nie dziwi dlaczego nadal nie ma tej obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu, Urbaś Krzycho jaśnie panujący Wójt, wspólnie z "inżynierem" od dróg i inwestycji Gospodarkiem Pawłem postarają się o obwodnice Niemiec a nie tylko będą załatwiać PSL sprawy.
 Nie bronię wójta, ale obwodnica to nie jego działka i nie jego kompetencje. Nie ma ani prawnych, ani finansowych możliwości. Może co najwyżej apelować i wnioskować o to. Obwodnica to zadanie rządu. Miejmy nadzieję, że wkrótce coś zacznie się dziać w tym temacie. Nie róbmy w cieniu tej tragedii kampanii wyborczej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan widać było że wjechał Na jezdnię.. Wina kierowcy. Napewno nie jechał 100km/h żeby potrącić Ten pan musiał wjechać mu pod koła Z myślą że ciężarówka sie zatrzyma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...