Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księdzu wolno dręczyć psa? Lubelski sąd umorzył postępowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2019 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Skandal, chłopcy w koloratkach znowu bezkarni.. nie wie czy znają stary testament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chu..jki napiszcie teraz że wszyscy księża męczą zwierzęta. K..wa skąd u was tyle żółci pedalskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze mi. Nie wiem, kiedy ludziom w tym kraju coś się stało, ale ja go osobiście już nie poznaję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak widać chłopakom w sukienkach wolno wszystko! Nawet psem nie potrafią się zająć odpowiednio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co się dziwić, jakie sądy taka sprawiedliwość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies mógł byĆ molestowany. Im wszystko jedno co r...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przemodleni sędziowie od siedmiu boleści bali się klątwy złego klechy...podły świat podli dowiarkowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jakiś pies a nie mój przyjdzie na moją posesje to co mam go odrazu pielęgnować od tego są schroniska, dlaczego ci co oskarżyli księdza sami tego psa nie wzieli, hamy tylko by innym podrzucali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia też człowiek i ma na utrzymaniu rodzinę, kredyty itp. zobowiązania. Nie chce się wychylać, ponieważ sukienkowa hydra nawet ugryziona przez braci Sekielskich nadal jest silna i potrafi poważnie zaszkodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wspomnienie Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Okrutni rezuni, prawosławni Kozacy przypiekali Go ogniem, zdarli skórę z pleców, wybili zęby, wyłupili oko, odcięli nos, wargi, język i palce, w których kapłan trzyma Hostię. Jego ciało poniewierali Rosjanie, a później Sowieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może raczej napiszcie co wyczyniał w sejmie Nitras i jak zachowało się PO. A z psem to kij ma dwa końce. Już nie wiedzą sami jak tu dowalić Kościołowi i duchownym. Komuna po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie powinni być przykładem, powinni być dobrzy i miłosierni, powinni być bez skazy, powinno się im ufać bezgranicznie w każdej materii, a to są diabły wcielone... już tam czeka na nich łoże Madejowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im wolno wszystko,gwałcić,molestować,co tam taki psina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten artykuł nie jest jawną presją na wolne sądy? A czy wskazywanie, że przedstawiciele tej czy innej profesji powinni być przez owe sądy traktowani surowiej, nie jest łamaniem konstytucji gdzie wszyscy wobec prawa są równi? Tak tylko pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź nie pytaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sąd w Szczecinie za śmiertelne pobicie pieszego dał rowerzyście pół roku w zawieszeniu to dlaczego za psa wyrok miałby być wyższy? Pies ważniejszy niż człowiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten artykuł nie jest jawną presją na wolne sądy? A czy wskazywanie, że przedstawiciele tej czy innej profesji powinni być przez owe sądy traktowani surowiej, nie jest łamaniem konstytucji gdzie wszyscy wobec prawa są równi? Tak tylko pytam.
 Ale jaja, ale jaja, ale jaja. Cytuję fragment relacji Kuriera Lubelskiego w tej samej sprawie " Wolontariusze zaprowadzili czworonoga do weterynarza. Stary i schorowany pies cierpiał z powodu chorób i niedożywienia. Leczenie Benka (tak wabi się pies) kosztowało fundację ok. 8 tys. zł. Obecnie fundacja poszukuje dla niego rodziny zastępczej". Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolne sądy - macie równe prawo lewackie ścierwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO, KOD i UBywatele tak bronili sądow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...